اعزام ۱۰۰ نفر از خانواده زندانیان شاهرودی به اردوی زیارتی و سیاحتی

Shahrood_ordo_96-6_3

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شاهرود از اعزام ۱۰۰ نفر از خانواده‌های مددجویان تحت پوشش این انجمن به اردوی زیارتی و سیاحتی یک روزه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، ابراهیم سعیدی مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شاهرود از برگزاری اردوی زیارتی و سیاحتی ویژه خانواده مددجویان خبر داد و اظهار کرد: برای ایجاد روحیه شور و نشاط در خانواده‌های مددجویان تحت پوشش این انجمن، اردوی یک روزه با برنامه‌های تفریحی، زیارتی، فرهنگی و آموزشی در امامزاده محمد سراوین قطری برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این اردو ۵۵ خانوده تحت پوشش شامل۱۰۰ نفر از همسران و فرزندان مددجویان حضور داشتند اظهار داشت: برگزاری کلاس آموزش مهارت‌های اساسی زندگی توسط خانم بابایی از مشاوران باتجربه آموزش و پرورش شاهرود، مولودی خوانی توسط گروه عرفان شاهرود، برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر به امامت امام جمعه شاهرود و صرف نهار از برنامه‌های اجرا شده در این اردوی یک روزه بوده است.

سعیدی با بیان اینکه امامزاده محمد سراوین قطری یکی از فرزندان امام موسی الکاظم (ع) و برادر امام رضا (ع) می‌باشد خاطرنشان کرد: امامزاده محمد سراوین با توجه به محبوبیت و مقبولیتی که در بین مردم منطقه و استانهای شمالی دارد همواره پذیرای زائران شیفته خاندان نبوت و امامت است و منطقه‌ای که این امامزاده در آن قرار گرفته محیطی آرام و خوش آب و هوا در نزدیکی جنگل ابر در ۵۰ کیلومتری شمال شاهرود می‌باشد.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان شاهرود در ادامه یادآور شد: در پایان این اردو به‌مناسبت اعیاد شریف قربان و غدیر به هر یک از خانواده‌های شرکت کننده کارت هدیه به ارزش یک میلیون ریال و یک کیلوگرم گوشت تازه اهدا شد.

وی اضافه کرد: حسن ختام برنامه قرعه‌کشی پرداخت هزینه سفر ۵ خانواده به زیارت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) و یک نفر به عتبات عالیات بود.

سعیدی با اشاره به حضور مسئولین زندانها و مقامات قضائی در این اردو و دیدار و گفتگوی خانواده زندانیان با آنها عنوان داشت: عباسعلی عرب مدیرکل زندان‌های استان سمنان، ایرج میرزایی رئیس زندان شاهرود، حجت‌الاسلام امینی امام جمعه شاهرود، رجبی دادستان شاهرود، اکبری رئیس دادگستری شهرستان، عامری دادستان میامی و میرابوالحسنی رئیس شورای شهر شاهرود از جمله مسئولینی بودند که همراه با خانواده‌های مددجویان در این اردو حضور داشتند.

وی افزود: تعدادی از خیرین و نیکوکاران شاهرودی نیز به اتفاق آقایان باباعلی مسئول خیریه صاحب الزمان (عج) و نخعی مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه اسلام خانواده‌های تحت پوشش را همراهی می‌کردند.

Shahrood_ordo_96-6_2

Shahrood_ordo_96-6_1

Shahrood_ordo_96-6_5

Shahrood_ordo_96-6_4

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*