بازدید روسای دادگستری، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان از زندانهای سمنان در هفته قوه قضاییه

۱Ghozat-Semnan01

همزمان با هفته قوه قضائیه، روسای دادگستری، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان به منظور ملاقات حضوری و چهره به چهره با مددجویان وارد زندان‌های تابعه استان شدند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، مسئولان قضایی و قضات استان به منظور دیدار با زندانیان و پیگری مشکلات قضایی آنان از زندانهای سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردمانی سمنان بازدید کردند.

در زندان سمنان، حجت الاسلام محمدتقی جلالی معاون فرهنگی دادگستری کل استان و حجت‌الاسلام محمدقاسم عین‌الکمال رئیس دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه خانم راستگو معاون دادستان و قاضی ناظر بر زندان، رستمی رییس دادگاه انقلاب شهرستان، نجفی معاون قضایی شهرستان و رییس شعبه کیفری یک و دیگر قضات دادگاه‌های شعبات کیفری دو و دادگاه‌های عمومی شهرستان با حضور در زندان به بررسی مسائل مرتبط با پرونده‌های قضایی مددجویان پرداختند.

از حوزه قضایی مهدیشهر نیز، مطهری نسب رییس دادگستری شهرستان به همراه بابایی دادستان و جمعی از قضات مهدیشهر با زندانیان مربوط به این حوزه قضایی دیدار و گفتگو کردند.

در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان، زمانی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به اتفاق قضات دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان از جمله یوسفی راد و حسام بازپرسان شعب دوم و سوم و فیض، علی‌احمدی، الیاسیان و محمدی دادیاران شعب مختلف سمنان، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، با زندانیان محکوم جرایم مواد مخدر دیدار کردند.

در این بازدید، قضات با حضور در بندهای مختلف، ضمن دیدار با مددجویان بررسی‌های لازم را جهت رفع مشکلات زندانیان انجام دادند.

در زندان دامغان نیز، شکوری رئیس دادگستری و گلی دادستان به همراه سایر قضات شهرستان از زندان بازدید و در دیدار چهره به چهره با زندانیان، مشکلات آنان را مورد رسیدگی قرار دادند.

گفتنی است رؤسای دادگستری و قضات شهرستان‌های شاهرود و گرمسار نیز در بازدید از زندان‌های هر شهرستان، ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان اظهارات و مشکلات آنان را مورد استماع و رسیدگی قرار دادند.

۱Ghozat-Semnan02

دیدار چهره به چهره قضات با مددجویان زندان مرکزی سمنان

۱Ghozat-Semnan03

دیدار چهره به چهره قضات با مددجویان زندان مرکزی سمنان

۱Ghozat-Semnan04

دیدار چهره به چهره قضات با مددجویان زندان مرکزی سمنان

۱Ghozat-Semnan06

حضور قضات در زندان مرکزی سمنان

Ghozat-Ordogah05

بازدید قضات از اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان در معیت ابوالخیریان رییس این مرکز

Ghozat-Ordogah06

بازدید قضات از اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان در معیت ابوالخیریان رییس این مرکز

Damghan-bazdid03

حضور قضات در زندان دامغان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*