برگزاری آیین بزرگداشت روز پزشک در زندان‌های استان سمنان

Pezeshk-day_96-6-1

به مناسبت اول شهریور زادروز ابوعلی سینا که با عنوان روز پزشک نامگذاری شده است، پزشکان شاغل در اداره کل و زندانهای تابعه و پزشکان خیّر مورد قدردانی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، به همین مناسبت در اداره کل، دکتر امیرمسعود ترابی گودرزی رییس بهداشت و درمان زندانهای استان مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت و هدیه‌ای توسط عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان به وی اهدا شد.

در زندان سمنان ابراهیم فدوی رئیس زندان با اهدای لوح و هدایایی از دکتر ایمانی، دکتر رحیمیان دندانپزشک زندان و همچنین پزشکان خیر خانم دکتر امینیان متخصص پوست و مو و خانم دکتر جورابلو متخصص زنان و زایمان تجلیل و قدردانی کرد و تلاش‌های آنان را ستود.

در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان نیز، رضا ابوالخیریان رئیس این مرکز در مراسمی، با اهدای هدیه و لوح از دکتر ایمانی پزشک اردوگاه، تقدیر کرد.

همچنین در شاهرود، ایرج میرزایی رییس زندان با اهدای لوح تقدیر از زحمات پزشکان شاغل در زندان دکتر بخشی پزشک عمومی و دکتر متحدی دندانپزشک تقدیر و تشکر کرد.

در زندان دامغان به منظور بزرگداشت این روز در مراسمی با حضور سیدعلی سیادت رئیس و حجت الاسلام حسینی مسئول فرهنگی زندان با تقدیم لوح یادبود و هدیه از دکتر ملکی پزشک زندان دامغان تجلیل شد.

مراسم بزرگداشت حکیم بوعلی سینا و روز پزشک در زندان گرمسار نیز با اهدای لوح سپاس و هدیه به دکتر فریدون‌زاده توسط نیکپو رئیس زندان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*