به مناسبت هفته قوه قضاییه مسئولان قضایی با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند

Nvalifaghihآیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در دیدار با مسئولان دستگاه قضایی استان سمنان که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، کار قضاوت را از مشاغل بسیار حساس و مقدس در نظام جمهوری اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: سلامت قوه قضاییه باید در اولویت کاری مدیران اداری و قضات استان سمنان قرار گیرد و این اقدام می تواند در سلامت نفس قاضی رسیدگی به پرونده های اثربخش باشد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان به نقل از ایرنا، آیت ا… شاهچراغی با تاکید بر لزوم همدلی مسئولان نظام جهت حل مشکلات جامعه و کاهش بزهکاری‌های اجتماعی، اظهار داشت: امنیت جامعه با سلامت کار دستگاه قضایی افزایش می یابد و باید برای رفع معضل های اجتماعی نیروهای متخصص و حق‌خواه در کشور تربیت شوند.

امام جمعه سمنان از قضات و مسئولان قضایی قدردانی کرد و بیان داشت: رعایت بی طرفی، اجرای عدالت و اخلاق‌مداری برای افرایش اعتماد مردم به مسوولان نظام در اولویت کاری دستگاه قضایی استان قرار گیرد.

رئیس کل دادگستری استان سمنان نیز در این دیدار با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و شهدای هفتم تیر به ویژه شهید بهشتی گزارشی از عملکرد و مشکلات مجموعه قضایی استان ارائه کرد.

گفتنی است در راستای گرامیداشت هفته قوه قضاییه، اعضای شورای قضایی استان به منظور بهره‌مندی از رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان به دیدار آیت‌ا… شاهچراغی رفتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*