اخبار کوتاه

تقدیر مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان از رییس زندان مرکزی سمنان

Semnan-tajlil02

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اهدا لوحی از ریبس زندان مرکزی سمنان به خاطر تعامل سازنده‌ با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در امر مهارت آموزی زندانیان و مهیا ساختن بسترهای لازم در این خصوص قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، فرهاد قاسمیان رییس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران سمنان با حضور در زندان مرکزی، لوح تقدیری را از سوی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان، به ابراهیم فدوی رییس زندان سمنان تقدیم کرد.

در این لوح آمده است:

«در هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای یادآوری جنایات و خیانتهای منافقین کوردل به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شامخ شهیدان و تقدیر از خادمین دلسوز است که با پاسداری و صیانت از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اصلی نظام، مسئولیت خطیر و حساس را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به مقوله مهم عدالت عهده‌دار هستند.

ضمن گرامیداشت این هفته، توفیق روزافزون شما را در انجام وظایف قانونی و محوله در راستای اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان از درگاه خداوند منان خواستارم و از تعامل سازنده‌تان با مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای برادران سمنان در امر مهارت آموزی زندانیان و مهیا ساختن بسترهای لازم در این خصوص صمیمانه قدردانی می‌نمایم.

ابراهیم محمودی

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان

 Semnan-tajlil03

Semnan-tajlil01

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*