دیدار رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی با فرماندار سمنان

Ordogah_farmandar_96-6_1

به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان به همراه دو نفر از مسئولان این مرکز به دیدار فرماندار شهرستان سمنان رفتند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، رئیس اردوگاه حرفه آموزی سمنان در این دیدار به ارائه گزارشی از عملکرد اردوگاه در بخش‌های فرهنگی، آموزش، اشتغال و حرفه‌آموزی، بهداشت و درمان، مددکاری و حمایتی پرداخت.

رضا ابوالخیریان با اشاره به نامگذاری امسال تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: این اردوگاه در راستای تحقق منویات رهبر انقلاب، همسو با دیگر زندانهای استان و کشور، با برنامه‌ریزی منسجم در مسیر توسعه اشتغال و افزایش تولید قدم برمی‌دارد.

وی افزود: خوشبختانه بخش بزرگی از اهدافی که توسط مدیر کل محترم زندانهای استان در کارگروه تخصصی حرفه‌‌آموزی و اشتغال بر آنها تاکیده داشته است، در این مرکز با راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی جدید تحقق یافته است.

سید عباس دانایی فرماندار سمنان نیز با تقدیر از عملکرد مثبت و سازنده اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان، خواستار استمرار این فعالیت‌ها شد و در خصوص ارائه برخی از کمکها قول مساعد داد.

Ordogah_farmandar_96-6_3

Ordogah_farmandar_96-6_2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*