اخبار کوتاه

فینال مسابقات والیبال زندانیان زندان سمنان با حضور مسئولین ورزش استان برگزار شد

Semnan-volleyball03

مسئولین ورزش استان و شهرستان مهمان ویژه بازی پایانی مسابقات والیبال مددجویان زندان مرکزی سمنان بودند. پیروزی در این بازی و جام قهرمانی مسابقات را تیم والیبال «بند مشاوره ۲» تصاحب کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، بازی پایانی مسابقه والیبال مددجویان زندان سمنان گرامیداشت هفته قوه قضائیه و هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در محل باشگاه ورزشی شهید عباسعلی فیض در حضور مسئولان ورزش و والیبال شهرستان و استان برگزار شد.

در مسابقه فینال والیبال زندانیان سمنان که بین دو تیم بند مشاوره ۲ و بند اصلاح برگزار شد، محسن جهانشیر معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان، شاهورانی نسب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، صادقی دبیر هئیت والیبال استان، محمدی رئیس هیئت والیبال شهرستان حضور داشتند و از نزدیک رودرویی ورزشی مددجویان سمنانی را مشاهده کردند.

قضاوت این مسابقه هیجان‌انگیز را داود خدام عباسی داور بین‌المللی والیبال به عهده داشت و در پایان این مددجویان «بند مشاوره ۲» بودند که موفق شدند با تحمیل شکست دو بر یک بر تیم «بند اصلاح»، عنوان قهرمانی را به دست آوردند.

پس از پایان مسابقه جوایز نفرات و تیم‌های برتر توسط مسئولین مدعو و در حضور فدوی رئیس زندان، اعلایی معاون زندان، گل‌هاشم مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی تربیت زندانهای استان و جمعی از مددجویان اهدا شد.

Semnan-volleyball01

Semnan-volleyball02

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*