مانور مشترک کنترل اغتشاشات و امداد و نجات در زندان سمنان برگزار شد

Semnan_manovr_96-6_02

رییس زندان سمنان از انجام رزمایش کنترل اغتشاشات و امداد و نجات با همکاری نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس و آتش‌نشانی شهرستان سمنان در این زندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، ابراهیم فدوی با اعلام این خبر گفت: رزمایش مشترک کنترل نا‌آرامی‌ها و اغتشاشات به طور همزمان با مانور امداد و نجات و نیز طرح احضار کارکنان به منظور حفظ و ارتقای توان رزمی و آمادگی‌های لازم جهت رویارویی با تهدیدات و تنش در زندان انجام گرفت.

وی افزود: پس از انجام هماهنگی‌های لازم با فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان سمنان، این رزمایش با مشارکت یگان امداد نیروی انتظامی شهرستان، نیروهای یگان ویژه استان، گروه نوپو نیروی انتظامی استان، گروه امداد هلال احمر و یک گروه مامورین آتش نشانی سمنان در همراهی با نیروهای یگان حفاظت زندان و مراقبین به اجرا رسید.

فدوی اهداف اصلی این رزمایش را سنجش آمادگی لازم در شرایط واقعی و تقویت هماهنگی زندان با دستگاه‌ها و نهادهای امدادی و انتظامی شهرستان دانست و اظهار داشت:‌ تمامی مراحل پیش‌بینی شده در این مانور به طور کامل با موفقیت انجام و بدون هیچ گونه خسارت و صدمه در ساعت مقرر به پایان رسید.

رییس زندان سمنان با اشاره بر چند مرحله‌ای بودن این مانور تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته پس از به صدا درآمدن آژیر خطر، نیروهای کادر و سرباز یگان حفاظت در قسمت پشت بام و اطراف زندان با در نظر گرفتن تدابیر امنیتی و با تجهیزاتی که در اختیار داشتند نسبت به پوشش حفاظتی قسمت‌های مختلف زندان به ویژه نقاط حساس تحت فرماندهی فرمانده یگان حفاظت زندان و فرمانده یگان امداد اقدام کردند.

وی با اشاره به همکاری شایسته نیروی انتظامی، هلال احمر و آتش‌نشانی اظهار داشت: یکی از اهداف اصلی تقویت تعامل و هماهنگی زندان با دستگاه‌ها و نهادهای امدادی و انتظامی شهرستان بوده که جا دارد از همگی آنان تشکر و قدردانی کنیم.

Semnan_manovr_96-6_04

Semnan_manovr_96-6_01

Semnan_manovr_96-6_023

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*