عرب: هفته قوه قضاییه فرصتی مغتنم برای تکریم خدمات صادقانه کارکنان دستگاه قضایی است

Setad7-Semnan01

مدیر کل زندانهای استان سمنان در هفتمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر که با موضوع موضوع بررسی عملکرد اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان در سه ماهه نخست سال برگزار شد، هفته قوه قضاییه را فرصت مناسبی برای معرفی خدمات این قوه و همچنین تکریم خدمات کارکنان متعهد و خدوم دستگاه قضایی کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در این جلسه مدیر کل زندانهای استان با عرض تبریک به مناسبت هفته برزگداشت قوه قضاییه و تجلیل از مقام شهدای هفتم تیر اظهار کرد: هفته قوه قضاییه فرصت مناسبی برای معرفی خدمات دستگاه قضایی و نیز فرصتی مغتنم برای تکریم خدمات صادقانه کارکنان متعهد و خدوم دستگاه قضایی کشورمان است.

عباسعلی عرب در ادامه با اشاره به حضور خود در همایش سراسری قوه قضاییه که روز گذشته با حضور سران قوا، شماری از مسئولان کشوری، قضات و مدیران دستگاه قضا در سالن اجلاس سران به‌ مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد، یکی از ویژگی‌های مثبت همایش امسال را توجه شایسته به خدمات سازمان زندانها عنوان کرد.

در ادامه این جلسه هر یک از مسئولین ستاد کاهش اداره کل، گزارش عملکرد کمیته‌های مربوطه در اردوگاه حرفه‌آموزی و نحوه اجرای مصوبات در این زندان را ارائه نمودند و پس از آن رضا ابوالخیریان رییس و حجت‌الاسلام مجتبی احمدی دبیر ستاد کاهش اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان ضمن ارائه گزارش مختصری از اقدامات ستاد کاهش آسیب اردوگاه، نکات لازم را در خصوص نواقص مطروحه بیان کردند.

گفتنی است در جلسه، حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی و سایر اعضای ستاد کاهش اداره کل نیز حضور داشتند.

Setad7-Semnan03

Setad7-Semnan02

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*