مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان با حضور در گلزار شهدا، با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند

Ghazaieh-Semnan02

در نخستین روز از هفته قوه قضائیه، مدیر کل و مسئولان زندانهای استان به اتفاق سایر مدیران و کارکنان شورای قضایی استان سمنان با حضور در گلزار شهدای شهر سمنان ضمن گلباران قبور مطهر شهداء، با آرمانهای بزرگ آنان تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، صبح امروز مراسم گل افشانی گلزار شهدا با هدف تجدید میثاق با شهدا با حضور مظهری رئیس کل دادگستری استان، آسیابی دادستان مرکز استان و عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان به همراه دیگر مدیران و کارکنان دستگاه‌ قضایی استان سمنان برگزار شد.

در این مراسم مسئولان و کارکنان ادارات و سازمانهای تابعه قوه قضاییه‌ با حضور در گلزار شهدا بعد از قرائت آیاتی چند از قرآن کریم، نوحه‌سرایی و قرائت زیارت عاشورا و فاتحه با اهداء شاخه‌های گل، با آرمان‌های امام راحل و شهدای گلگون کفن میهن اسلامی تجدید میثاق کرده و یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای واقعه هفتم تیر و پایه‌گذار دستگاه قضایی انقلاب آیت‌الله دکتر بهشتی را گرامی داشتند.

حجت الاسلام محمدتقی جلالی رئیس ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه در استان سمنان در این آئین در خصوص مقام والای شهدا و پاسداشت یاد و نام آنان مطالبی عنوان کرد.

گفتنی است در این مراسم، قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی اداره کل و فدوی رییس زندان سمنان نیز به همراه مدیر کل زندانهای استان حضور داشتند.

Ghazaieh-Semnan01

Ghazaieh-Semnan03

Ghazaieh-Semnan04

Ghazaieh-Semnan05

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*