مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندانهای استان سمنان گرامیداشت هفته قوه قضاییه برگزار شد

Semnan-sar-varzesh00

همزمان با هفته بزرگداشت قوه قضاییه و هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر مسابقات ورزشی سربازان وظیفه باشگاه تربیت زندانهای استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندانهای استان که با حضور ۴۲ ورزشکار از زندانهای سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان در چهار رشته فوتسال، دوی صد متر، دارت و تنیس روی میز در سالن ورزشی شهید فیض زندان سمنان برگزار شد، با شناخت تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

در رشته فوتسال تیم اردوگاه حرفه آموزی قهرمان شد و تیم‌های زندان سمنان و زندان دامغان به ترتیب به مقام‌های دوم تا سوم دست یافتند.

همچنین در رشته دارت عاطفیان از زندان سمنان، در دو ۱۰۰ متر گرمی از اردوگاه حرفه آموزی و در تنیس روی میز ترامشلو از زندان گرمسار عناوین اول را کسب کردند.

معاون اداری و مالی زندانهای استان سمنان در مراسم اختتامیه مسابقات با عرض تبریک به مناسبت هفته بزرگداشت قوه قضاییه و همچنین هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: ورزش به عنوان به عنوان یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت فردی و اجتماعی در سه گروه هدف مددجویان، کارکنان و سربازان وظیفه در زندانهای استان مورد توجه ویژه است و برنامه‌های ورزشی در رشته‌های مختلف در زندانهای سطح استان برگزار اجرا می‌گردد.

امید کهربائی در پایان برگزاری مسابقات ورزشی در بین کارکنان و سربازان استان را موجب ارتقاء روحیه خدمتی، شادابی و ایجاد همدلی و صمیمیت بیشتر در میان آنان دانست و بر استمرار آن تاکید کرد.

در پایان مراسم اختتامیه که با حضور کهربایی معاون زندانهای استان، معینیان رییس حفاظت اداره کل، فدوی رییس و علایی معاون زندان سمنان برگزار شد، جوایز تیم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.

گفتنی است مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای استان نیز در هفته جاری به میزبانی زندان شاهرود برگزار خواهد شد.

Semnan-sar-varzesh02

فوتسال سربازان زندانهای استان سمنان

Semnan-sar-varzesh03

دارت سربازان زندانهای استان سمنان

Semnan-sar-varzesh04

مسابقه دو ۱۰۰ متر سربازان زندانهای استان در استادیوم تختی سمنان برگزار شد.

Semnan-sar-varzesh01

تنیس روی میز سربازان زندانهای استان سمنان

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*