برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای استان سمنان در شاهرود / دامغان در فوتسال به قهرمانی رسید

Shahrood_Sport-per1

زندان شاهرود به مدت دو روز میزبان مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای استان سمنان بود که سرانجام با قهرمانی تیم زندان دامغان در رشته فوتسال به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در این دوره از مسابقات که با حضور ۴۳ ورزشکار از اداره کل و زندانهای سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار، و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان در دو رشته فوتسال، و دارت در سالن ورزشی سرپوشیده زندان شاهرود برگزار شد، با شناخت تیم‌ها و نفرات برتر به پایان رسید.

بازی پایانی رشته فوتسال میان دو تیم زندان مرکزی سمنان و زندان دامغان برگزار شد که سرانجام تیم دامغان توانست با نتیجه چهار بر صفر حریف خود را شکست داده و مقام اولی را از آن خود نماید.

نمایندگان زندان مرکزی سمنان و زندان شاهرود نیز به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

همچنین در رشته دارت رجبعلی پرندک از زندان گرمسار،  سیدصادق حسینی از اداره کل و محمودرضا گل‌هاشم از زندان سمنان به ترتیب صاحب مقام‌های اول تا سوم شدند.

اسامی بازیکنان  و کادر فنی فوتسال زندان دامغان قهرمان مسابقات به شرح زیر است:

عباس امیراحمدی، مرتضی سمیعی نژاد، مرتضی داودیان، مصطفی نصرتی، اسحاق شنائی، علی اکبر سالم و ذوالفقار نجفی (مربی و سرپرست)

گفتنی است در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور ایرج میرزایی رییس زندان شاهرود، حسینی مسئول تربیت بدنی اداره کل و برخی از مسئولان زندان شاهرود برگزار شد، جوایز تیم‌ها و نفرات برتر به آنان اهدا شد.

Shahrood_Sport-per2

تیم‌های شرکت کننده در مسابقات فوتسال کارکنان زندانهای استان سمنان

Shahrood_Sport-per5

ایرج میرزایی رییس زندان شاهرود در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای استان سمنان

Shahrood_Sport-per4

اهدای جوایز در مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان زندانهای استان سمنان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*