برگزاری جشنواره کبدی مددجویان استان سمنان همزمان با زندانهای مرکزی سراسر کشور

kabedi03

جشنواره ورزش کبدی مددجویان استان سمنان همزمان با زندانهای مرکزی سراسر کشور صبح روز چهارشنبه پانزدهم مهرماه در زندان مرکزی سمنان با حضور مسئولان ادارات کل زندانها و ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای سمنان، معاون سلامت و اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان در آیین افتتاحیه این جشنواره، با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این رویداد ورزشی گفت: به لطف خداوند و درایت مسئولان،  تربیت بدنی در سطح زندانهای استان مورد توجه ویژه است و مددجویان در رشته‌های مختلف ورزشی به طور مستمر فعالیت دارند.

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی افزود: امور فرهنگی ورزشی و نیز فعالیتهای قرآنی، بهترین راه برای جلوگیری از انحراف و فساد در زندانها و هدایت و اصلاح مددجویان می‌باشد.

در بخش دیگری از این مراسم، ابوذر چنگیزی، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان با بیان مطالبی در خصوص اهمیت توسعه ورزش گفت: سرمایه‌گذاری در زمینه ورزش موجب جلوگیری از بروز ناهنجاری‌های اجتماعی درسطح جامعه خواهد شد.

در ادامه برنامه، پس از اجرای نمایشی ورزش باستانی توسط مددجویان، مسابقه کبدی با نظارت اعضاء هیئت کبدی استان بین دو گروه از برگزیدگان زندان‌های سمنان برگزار که با برتری ۲۳ بر ۲۱ تیم باشگاه تربیت زندان مرکزی سمنان به پایان رسید. گفتنی است در پایان به شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

kabedi01

kabedi04

kabedi02

اجرای ورزش زورخانه‌ای توسط در افتتاحیه جشنواره

kabedi05

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize