برگزاری مانور مشترک کنترل اغتشاشات و طرح احضار پرسنل در زندان سمنان

رییس زندان سمنان از انجام مانور مشترک کنترل اغتشاشات، امداد و نجات و طرح احضار پرسنل با همکاری نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس و آتش‌نشانی شهرستان سمنان در این زندان خبر داد.

01

به گزارش روابط عمومی زندان سمنان، محمدرضا فردوسیان با اعلام این خبر گفت: مانور مشترک کنترل نا‌آرامی‌ها و اغتشاشات به طور همزمان با مانور امداد و نجات و نیز طرح احضار کارکنان به منظور حفظ و ارتقای توان رزمی و آمادگی‌های لازم جهت رویارویی با تهدیدات و تنش در زندان انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: تقویت تعامل و هماهنگی زندان با دستگاه‌ها و نهادهای امدادی و انتظامی شهرستان از دیگر اهداف اصلی این مانور بوده است.

رییس زندان سمنان با اشاره به همکاری شایسته گروه‌های اعزامی از امداد هلال احمر و آتش‌نشانی اظهار داشت: نیروهای یگان حفاظت زندان، ماموران مراقب و پرسنل اداری نیز با آمادگی لازم در طرح احضار شرکت داشتند و با همکاری نیروهای امدادی و انتظامی اقدام به اجرای برنامه‌های مانور نمودند.

فردوسیان نتایج حاصل از این مانور را جهت سنجش آمادگی لازم در شرایط واقعی رضایت‌بخش دانست و گفت: تمامی مراحل پیش‌بینی شده در این مانور به طور کامل با موفقیت انجام و بدون هیچ گونه خسارت و صدمه در ساعت مقرر به پایان رسید.

 

 

020304

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize