تاکید مدیر کل زندانهای استان سمنان بر مشارکت حداکثری زندانیان و سربازان وظیفه در انتخابات

۰۰۱

مدیر کل زندانهای استان سمنان با بیان اینکه دهه فجر یادآور خاطرات و مجاهدتهای انقلابیونی است که با رشادتهای خود انقلاب را به پیروزی رساندند، گفت: تمام روزهای دهه فجر، یوم الله هستند و گرامیداشت این ایام وظیفه همه ایرانیان است.

۰۰۲

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در هفتمین جلسه شورای اداری زندانهای استان سمنان، با اشاره به برگزاری مراسم‌های جشن دهه فجر در سمنان، شاهرود، گرمسار و دامغان، از رؤسای زندانهای استان بخاطر برگزاری این جشن‌های باشکوه که باعث گردهمایی خانواده پرسنل در مراسمی شاد و صمیمی می‌گردد، تقدیر و تشکر کرد.

عرب در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به در پیش بودن انتخابات سرنوشت‌ساز دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: با عنایت به دستور ریاست محترم سازمان زندانها، لازم است تمهیداتی را جهت رعایت کامل بیطرفی در نظر بگیریم.

وی با تاکید بر عدم سوء استفاده از ظرفیت‌های زندانهای استان به نفع کاندیدایی خاص اظهار داشت:‌ از امروز تا پایان روز انتخابات اسفند ماه، بازدید نامزدهای انتخابات از زندانها ممنوع است. در عین حال اقداماتی برای معرفی نامزدها به مددجویان جهت انتخاب نامزدهای مورد نظرشان با رعایت مساوات و بیطرفی، انجام خواهد شد.

مدیر کل زندانهای استان سمنان با تاکید بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، خطاب به رؤسای زندانها بیان داشت:‌ باید شرایطی را بوجود بیاوریم که تا حد امکان، بیتشرین تعداد زندانیان و سربازان وظیفه امکان رای دادن را داشته باشند. لذا از همین امروز به کلیه خانواده‌های مددجویان یادآور شوید تا شناسنامه زندانی خود را جهت شرکت در انتخابات تحویل زندان دهند و به سربازان هم اعلام نمائید تا شناسنامه خود را در روز انتخابات بهمراه داشته باشند.

عرب در پایان بر حضور روسای زندانها در زندان در روز انتخابات تاکید کرد و خواستار نظارت دقیق آنها بر روند اخذ رای از لحظه ورود صندوق سیار تا پایان کار و خروج آن از زندان شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize