مشارکت بیش از ۵۱ درصد زندانیان، سربازان و پرسنل شیفتی زندانهای سمنان در انتخابات هفتم اسفند

b001

مدیرکل زندانهای استان سمنان از شرکت گسترده زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان شیفتی زندانهای استان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

a001

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب ضمن اعلام این خبر گفت: همگام با مردم همیشه در صحنه استان و در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری جهت حضور پرشور مردم در پای صندوقهای رای، کارکنان و سربازان حاضر در زندانها به همراه زندانیان زندانهای سمنان نیز از طریق صندوق‌های سیار در این حماسه ملی حضوری پرشوری داشتند.

وی اظهار داشت: برابر هماهنگی های بعمل آمده موجبات حضور صندوقهای سیار در زندانهای استان فراهم شد .

عرب خاطر نشان ساخت: با استقرار صندوقهای سیار و در حضور نمایندگان هیات نظارتی، از آنجا که از یک ماه قبل تاکیدات لازم درخصوص آماده نمودن شناسنامه مددجویان و سربازان جهت حضور پرشور آنان در انتخابات بعمل آمده بود، این گروه همراه با کارکنان حاضر زندانها شامل ماموران مراقب و یگان حفاظت با شور و نشاط، پای صندوقها حضور یافتند و به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند.

c005

مدیرکل زندانهای سمنان تصریح کرد: با تدابیر در نظر گرفته شده، ۷۸ درصد کارکنان و سربازان یگان و جمع قابل توجهی از زندانیان در محل زندان آراء خود را برای انتخاب نمایندگان پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صندوقهای رای انداختند.

 

 

button01

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize