بازدید دادستان‌های شهرستان‌های استان سمنان از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی

IMG_65053

آسیابی دادستان مرکز استان به همراه با دادستانهای شهرستان تابعه به منظور بازدید و ایجاد وحدت رویه قضایی در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی سمنان حضور یافتند.

IMG_6592به گزارش روابط عمومی اردوگاه حرفه آموزی سمنان، دادستان دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان به همراه دادستان‌های شهرستانهای تابعه استان جهت ایجاد وحدت رویه قضایی در خصوص اعطای آزادی مشروط، مرخصی، انتقالی، مرخصی پایان حبس، رای باز و غیره وارد اردوگاه شدند.

این هئیت بلند پایه قضایی استان در معیت حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، فرمانده یگان حفاظت، رئیس حفاظت و اطلاعات اداره کل و سرپرست اردوگاه از اردوگاه بازدید کردند.

مقامات قضایی استان با حضور در داخل بندهای اردوگاه، از نزدیک و به صورت چهره به چهره با زندانیان دیدار کردند و به استماع مسائل مشکلات قضایی آنان پرداختند.

مقامات قضایی استان در ادامه ضمن بازدید از کارگاه‌های قبیل شیرینی، ترشی، تولید انواع بلوک، تولید فیلتر خودرو و آشپزخانه، تولید گلدان‌های مصنوعی، تولید درب و پنجره، منبت، معرق و مشبک‌کاری، خیاطی و اسکاج زنی از اقدامات مدیر کل و مسئولین زندانهای استان و همچنین سرپرست اردوگاه در راه‌اندازی و توسعه کارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی تقدیر و تشکر کردند.

IMG_6593در ادامه دادستان مرکز استان به همراه دادستان‌های شهرستان‌ها در نشستی به بحث و تبادل نظر درخصوص نحوه اعزام به مرخصی، آزادی مشروط زندانیان و سایر مسائل قضایی مرتبط با زندانیان اردوگاه پرداختند.

در این بازدید ابوالخیریان سرپرست اردوگاه گزارشی از عملکرد و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی، تربیتی، آموزشی، اشتغال و حرفه آموزی، مددکاری و امکانات رفاهی و تامینی و بهداشت و درمان اردوگاه ارائه داد.

گفتنی است در این بازدید، حیدر آسیابی دادستان مرکز استان، حسین رجبی دادستان شاهرود، حجت‌الاسلام سیدحسینعلی هاشمی دادستان دامغان، هادی جلالی دادستان گرمسار، حمید بابایی دادستان مهدیشهر و رحیم عامری دادستان میامی حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize