خیرین گرمساری لبخند بهاری هدیه دادند: هزینه مراسم نوعید، به آزادسازی زندانی مالی غیرعمد اختصاص یافت

Garmsar-Anjoman2خانواده‌ای در گرمسار در یک عمل خداپسندانه، هزینه مراسم نوعید پدر مرحوم خانواده را به آزادسازی یک مددجوی نیازمند اختصاص دادند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گرمسار با اعلام این خبر گفت: جوان نیکوکار گرمساری در واپسین روزهای سال ۹۴ با حضور در دفتر انجمن، نیت خیرخواهانه خود را مبنی بر صرف نظر از برگزاری مراسم نوعید پدر درگذشته خود و اختصاص هزینه آن به آزادسازی یکی از زندانیان جرائم غیرعمد مطرح نمود.
محمدمهدی غفوریان افزود: این جوان انگیزه خانواده خود را از این عمل خیرخواهانه، فراهم نمودن زمینه حضور یک پدر در آغوش خانواده‌اش در آغاز سال نو عنوان نمود. این جوان شادمانی فرزندان این زندانی غیرعمد را در عید نوروز، بهترین هدیه به روح پدر مرحوم خود، زنده‌یاد حسین صائمی دانست.
وی تصریح کرد: با پیگیری‌های مددکار و رئیس زندان گرمسار، یکی از مددجویان نیازمند جرائم مالی غیرعمد با کمک این خانواده نیکوکار از زندان آزاد شد تا فرزندان وی از گرمای حضور پدر بر سر سفره هفت‌سین بی‌بهره نمانند.
غفوریان با اشاره به اینکه هرساله در آستانه نوروز، خیرین گرمساری به کمک زندانیان نیازمند و خانواده آنها می‌شتابند، اظهار داشت: در نوروز امسال، یکی دیگر از نیکوکاران شهرستان به صورت ناشناس مبلغ یک میلیون تومان را به منظور آزادسازی یکی از زندانیان غیرعمد اهدا نمود.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گرمسار افزود: همچنین یک خانواده خیّر گرمساری، با صرف نظر کردن از بخشی از هزینه‌های نوروزی خود، مبلغ ششصد هزار تومان  را به منظور کمک به خانواده زندانیان نیازمند به این انجمن اهدا نمودند.
وی گفت: انجمن‌های حمایت زندانیان در شهرستان‌های دارای زندان استان آماده دریافت کمک‌های خیرین هم‌استانی جهت امورات انجمن که هدف اصلی تشکیل آن رسیدگی به خانواده نیازمند زندانیان است، می‌باشد.
غفوریان در پایان با ذکر حدیثی از از امام صادق (ع) که فرمودند: «اعمال خیر و دعا و ثواب آن اعمال برای کسی که آن اعمال را انجام داده و برای درگذشته هر دو نوشته می‌شود و وارد قبر او می‌شود.» خاطرنشان کرد: اقدام خداپسندانه این خیرین، لبخند بهاری را به  کودکان نیازمند هدیه داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize