مدیر کل زندانهای استان سمنان: توسعه امور زندانبانی و اصلاح و تربیت در همه زمینه‌ها باید متوازن باشد

۰۰-۱۷Esfand

بیست و پنجمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با موضوع بررسی عملکرد ستاد در زندانهای تابعه، بیان موفقیت‌ها و مشکلات موجود، ذکر اولویت های سال آینده و ارائه پیشنهادات درخصوص اجرای مطلوبتر برنامه‌های ستاد در سال آینده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در این جلسه پس از استماع گزارش و نظرات مسئولان کمیته‌ها به بیان رهنمودهایی در خصوص روند کلی برنامه‌های ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر پرداخت.

عرب با بیان اینکه هدف ما اصلاح امور است، بیان داشت: بنابراین با وجود دشورای‌های خاصی که در کار زندانبانی وجود دارد، می‌بایست تلاشمان را در رفع نواقص و ارتقاء نقاط قوت متمرکز کنیم.

این مقام ارشد زندانهای سمنان با تاکید بر افزایش نظارت در امور مرتبط با هر کمیته، خاطرنشان کرد: توسعه امور زندانبانی و اصلاح و تربیت در همه زمینه‌ها باید متوازن باشد، چرا که وجود نوسان و فراز و فرود در عملکرد باعث بروز اخلال در اجرای برنامه‌ها خواهد شد.

وی از اعضای حاضر در جلسه خواست، مسئولیت نواقص کمیته‌های تحت سرپرستی خود را بپذیرند و با پیگیری و اتخاذ تدبیر در برطرف سازی اشکالات و ارتقاء امور محوله تلاش کنند.

۰۱-۱۷Esfandمدیر کل زندانهای استان افزایش چشمگیر مشارکت مددجویان در انتخابات اخیر را حاصل یک برنامه‌ریزی درست دانست و گفت: اطلاع‌رسانی به زندانیان برای دریافت شناسنامه خود از خانواده‌هایشان از چند هفته پیش از موعد رای‌گیری آغاز شد و مددجویان از طرق مختلف ترغیب به این کار شدند.

وی همچنین با تشکر از اعضای ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندانهای استان، پیشنهادهای ارائه شده از سوی آنان را سودمند دانست و خواستار تدوین برنامه‌های مرتبط با آنها جهت اجرا در سال آینده شد.

عرب در پایان با آروزی موفقیت روزافزون کارکنان زندانهای استان جهت خدمت رسانی به مردم و تحقق اهداف سازمانی در سال آینده، از همه همکاران، رؤسای زندانها، مسئولین ادارات و به‌ویژه اعضای ستاد کاهش به جهت زحمات یکساله آنان در سال ۱۳۹۴ تشکر و قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize