آئین تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت زندان سمنان برگزار شد

Todi-Ygan-Semnan01

آئین تودیع و معرفه فرمانده یگان حفاظت زندان سمنان با حضور فرمانده یگان حفاظت اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در مراسم تودیع و معرفه فرمانده یگان حفاظت این زندان، سرگرد سیدمحمود هاشمیان طی حکمی از سوی سرهنگ ایجی فرمانده یگان اداره کل، بعنوان فرمانده یگان حفاظت زندان سمنان منصوب و از خدمات سروان مهدی رگنی فرمانده سابق یگان با اهداء لوح تقدیر قدر دانی شد.

در ابتدای این مراسم، رئیس زندان سمنان به ارائه گزارش مختصری از عملکرد یگان حفاظت این زندان پرداخت و با تجلیل از خدمات دو ساله سروان رگنی، اظهار امیدواری کرد فرمانده جدید یگان حفاظت، با همکاری دیگر واحدها به موفقیت دست یابد.

در ادامه مراسم فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر به سابقه تشکیل، اهداف و شرح وظایف یگان حفاظت زندانها پرداخت و اظهار داشت: برای اجرای نظم در زندانها می‌بایست ضمن مد نظر قرار دادن سه اصل برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت وکنترل توسط رؤسا و فرماندهان، وضعیت زندان نیز بصورت نوبه‌ای مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد.

سرهنگ ابوالفضل ایجی افزود: نباید از امر پیشگیری در حوزه فعالیت حوزه غفلت نمائیم و همواره بایستی بحث آموزش کارکنان به‌جهت ارتقاء آگاهی آنان مدنظر قرار گرفته و موضوع صیانت پرسنل یگان حفاظت را با جدیت دنبال نمائیم تا سرمایه اصلی سازمان که منابع انسانی است حفظ گردد.

ایجی خطاب به فرماندهان یگان حفاظت زندانهای تابعه گفت: انتظارات ما در سالجاری از فرماندهان یگان حفاظت زندانها، بطور کلی در سه محور اخلاق، انضباط و کار می‌گنجد که لازم است آن را  سرلوحه کاری خود قرار دهند و در زندانها پیاده نمایند.

در پایان این مراسم، سرگرد سید محمود هاشمیان طی حکمی از سوی فرمانده یگان حفاظت استان بعنوان فرمانده یگان حفاظت زندان سمنان منصوب و از زحمات و خدمات دو ساله سروان مهدی رگنی فرمانده سابق یگان حفاظت زندان با اهداء لوح تقدیر و هدایا قدردانی شد.

Todi-Ygan-Semnan02

Todi-Ygan-Semnan03

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize