مراسم روز نسیم مهر در گرمسار با حضور فرماندار برگزار شد

Garmsar

فرماندار شهرستان در مراسم روز نسیم مهر گفت؛ با تشکیل انجمن حمایت از زندانیان این امکان فراهم شده تا با دعوت از خیرین نیکوکار بستر لازم را با ارائه برنامه‌های کارشناسی شده و نیز استفاده از ظرفیت‌های خیرین در امر اشتغال‌زایی، تامین نیازمندی‌ها و کمک به خانواده زندانیان فراهم وگام‌های اساسی در این امر خداپسندانه برداشته شود.

دکتر طاهری در ادامه با اشاره به کمک‌های خیرین نیکوکار در جامعه گفت: افرادی که با نیت خیر به انجمن حمایت از زندانیان کمک می‌کنند ضمن برخوردار شدن از برکات اخروی، زمینه پیشگیری از جرم و جنایت در جامعه را کاهش می‌‌دهند.

فرماندار اظهارداشت؛ کمک به ایجاد در آمد و درآمدزایی برای انجمن حمایت از زندانیان نیز همانند اعمال خیر جاریه‌ای است که دائمی بوده و می‌تواند مسبب خیرات دنیا و آخرت افراد گردد و باید با تشریح و بیان آثار و برکات حمایت از زندانیان و خانوداده‌هایشان در بین مردم ایجاد انگیزه و آگاهی نموده و شهروندان را برای برخورداری از مزایای این اقدام تشویق کرد.

در این جلسه مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مشکلات و موارد قابل پیگیری انجمن را مطرح نمود تا با پیگیری مسئولین حاضر در این جلسه اقدامات لازمه جهت حمایت از زندانیان صورت گیرد.

سبد کالا، بازدید از خانواده‌های نیازمند، بسته حمایتی ماه مبارک رمضان و جشن گلریزان از جمله موارد مطروحه در این جلسه بود که مورد بحث وبررسی قرار گرفت و تصمیماتی نیز اتخاذ شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize