خبرگزاری فارس: مسؤولان قضایی در هفته قوه قضائیه از زندان‌های سمنان بازدید کردند

رؤسای دادگستری‌ها، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان سمنان از زندان‌های سمنان بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، همزمان با هفته قوه قضائیه، رؤسای دادگستری‌ها، دادستان‌ها و قضات حوزه‌های قضایی استان به‌منظور ملاقات حضوری و چهره به چهره با مددجویان وارد زندان‌های تابعه استان شدند.
مسؤولان قضایی و قضات استان به‌منظور دیدار با زندانیان و پیگیری مشکلات قضایی آنان از زندان‌های سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار، بازداشتگاه سمنان و اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان بازدید کردند.
در زندان سمنان، معاون اول دادستان، معاون دادستان و قاضی ناظر بر زندان، معاون دادستان، دادیار شعبه چهار، دادیار شعبه پنج، دادیار و بازپرس شعبه اول با حضور در بند نسوان و بند عمومی مردان، به بررسی مسائل مرتبط با پرونده‌های قضایی مددجویان پرداختند.

از حوزه قضایی مهدی‌شهر نیز رئیس دادگستری شهرستان به همراه دادستان و جمعی از قضات مهدی‌شهر با زندانیان مربوط به این حوزه قضایی دیدار و گفت‌وگو کردند؛ قضات مهدی‌شهر سپس به بازدید از بازداشتگاه سمنان پرداختند.

در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان، معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه دادیاران دادگاه انقلاب و نیز دادستان و قضات شهرستان مهدی‌شهر در دیداری جداگانه، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مرکز، با زندانیان محکوم جرائم مواد مخدر دیدار کردند.

در این بازدید، قضات به تفکیک حوزه‌های مختلف وارد بندها شده و ضمن دیدار با مددجویان حوزه مربوطه، بررسی‌های لازم را جهت رفع مشکلات زندانیان انجام دادند.

رؤسای دادگستری و قضات شهرستان‌های دامغان، شاهرود و گرمسار نیز در بازدید از زندان‌های هر شهرستان، ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان اظهارات و مشکلات آنان را مورد استماع و رسیدگی قرار دادند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize