اختصاص سبد کالای ویژه ماه مبارک رمضان به خانواده زندانیان نیازمند زندان گرمسار

Garmsar-Anjoman

مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان گرمسار  گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان به تمامی خانواده‌های تحت پوشش این انجمن، سبد کالا اعطا شده است.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، محمد مهدی غفوریان اظهار کرد: امسال نیز طبق سنوات گذشته به خانواده زندانیان نیازمند در ماه مبارک رمضان همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، سبد کالا از سوی انجمن حمایت از زندانیان تعلق می‌گیرد.
وی ادامه داد: این سبد به خانواده های بی بضاعت زندانیان تعلق می گیرد که ارزش ریالی هر سبد ۶۰ هزار تومان است.

غفوریان با بیان اینکه در شبهای ماه رمضان امسال، ۱۵۰پرس غذا به تمامی میان خانواده‌های تحت پوشش  توزیع شده است، افزود: به‌مناسبت عید سعید فطر نیز، برای هر خانوار، عیدی به ارزش پانصد هزار ریال در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان گرمسار تصریح کرد: به ‌مناسبت اعیاد شعبان و جشن نسیم مهر نیز، به هر خانواده نیازمند یک سبد کالای پانصد هزار ریالی  و یک بسته شیرینی و شکلات هدیه شد.

وی در ادامه از به شرح دیگر کمک‌های انجمن حمایت پرداخت و بیان داشت: در عید نوروز، به ۶۸ خانواده تحت پوشش، سبد کالا به ارزش ۵۰۰ هزار ریال بعلاوه کارت هدیه یک میلیون ریالی اعطا شد.

غفوریان خاطرنشان کرد: به مناسبت آغاز به ثبت نام دانش آموزان در مدارس، کمک‌های مالی به این عزیزان نیز در برنامه انجمن گنجانده شده است.

وی در پایان از آزادی سه نفر از زندانیان زندان گرمسار  با کمک ۳۰ میلیون ریالی انجمن حمایت خبر داد و گفت: از خیرین و مسئولین شهرستان درخواست داریم تا انجمن را مورد حمایت جدی خود قرار دهند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize