اخبار کوتاه

بازدید مسئولان از غرفه زندانهای استان سمنان در نمایشگاه دستاوردهاى دولت

namayeshgah01

در آخرین روز از برگزاری نمایشگاه دستاوردهاى دولت در سمنان، معاون امور عمرانی استانداری و جمعى از مسئولان با حضور در غرفه اداره کل زندانها از تولیدات کارگاه‌های اشتغال مددجویان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان؛ زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و علی معینی دانشمندی مدیر کل دفتر استاندار و روابط عمومی استانداری سمنان به همراه امیرهوشنگ باهنر سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان از غرفه زندانهای استان در نمایشگاه هفته دولت بازدید کردند.

در این بازدید ابوالخیریان اردوگاه حرفه‌آموزی و امیدیان مسئول روابط عمومی اداره کل، توضیحات لازم را در خصوص اقدامات زندانهای استان در خصوص حرفه آموزی و اشتغال مددجویان ارائه دادند.

در این نمایشگاه، یک غرفه به اداره کل زندانهای استان اختصاص یافته که محصولات تولیدی مددجویان در کارگاه‌های اشتغال زندانهای تابعه شامل محصولات کارگاه‌های خیاطی، صنایع دستی، فیلترسازی، بسته‌بندی، جوشکاری، پیکرتراشی، اسکاج، سنگ‌تراشی، گلیم و جاجیم، مواد غذایی و معرق‌کاری را در معرض بازدید عموم مردم قرار داده است.

گفتنی است در این نمایشگاه که از تاریخ دوم الی هشتم شهریور ماه ۹۵ در پارک سیمرغ دایر بود، تمامی دستگاه‌های اجرایی استان سمنان مهم‌ترین دستاوردها و خدمات خود را در ۱۰۰ غرفه در معرض دید مردم استان قرار دادند.

namayeshgah02

namayeshgah03

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.