اخبار کوتاه

معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان: تاسی به حضرت معصومه (س) زمینه ساز تعالی بانوان ایرانی است

DokhtarDay-Semnan01

در روز میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، مراسم جشن روز دختر و آغاز دهه کرامت با حضور معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان، رئیس اداره امور فرهنگی و تربیتی، رئیس زندان سمنان، کارکنان زن و مددجویان بند نسوان در نمازخانه اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در این مراسم حجت الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان، با تبریک ولادت حضرت معصومه (س)، با بیان مطالبی در خصوص کرامت و فضایل حضرت معصومه (س)، اظهار داشت: بانوان مسلمان با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت فاطمه معصومه (س)، سعادتمندی و آینده‌ای روشن را برای خود رقم بزنند.

وی با بیان اینکه عصمت پاکدامنی و دوری از گناه از ویژگی‌های بارز حضرت معصومه (س) است، تصریح کرد:  اگر زنان و دختران ایرانی به تاسی از کریمه اهل بیت، دامن خود را گناه پاک نگه داشته و در مسیر آن حضرت قدم بردارند، سلامت خود، فرزندان و جامعه را تامین خواهند کرد.

حجت‌الاسلام قدرتی در خصوص کرامات کریمه اهل بیت (س) اظهار داشت: یکی از سفارشات ائمه معصومین زیارت حضرت فاطمه معصومه (س) است که پاداش آن بهشت است.

در ادامه این مراسم، مددجویان فعال در عرصه‌های فرهنگی و تربیتی با اهدای هدایایی از سوی مسئولان حاضر مورد تقدیر قرار گرفتند و به کارکنان زن حاضر در مراسم نیز هدایایی به مناسبت این روز فرخنده اهدا شد.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان، طیبه قدس رئیس اداره امور فرهنگی و تربیتی، محمدرضا فردوسیان رئیس زندان سمنان، جمعی از کارکنان زن اداره کل و زندان و تعدادی از مددجویان بند نسوان حضور داشتند.

DokhtarDay-Semnan04

DokhtarDay-Semnan02

DokhtarDay-Semnan03

  DokhtarDay-Semnan05

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.