سرپرست جدید زندان دامغان معرفی شد

damghan-01

با برگزاری مراسمی در زندان دامغان، سیدعلی سیادت طی حکمی از سوی مدیر کل زندانهای استان به عنوان سرپرست جدید این زندان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، مراسم تودیع ابوالقاسم امیراحمدی رئیس قبلی زندان دامغان و معرفی سیدعلی سیادت سرپرست جدید این زندان با حضور مدیر کل زندانهای استان سمنان و مسئولین قضایی و اجرایی شهرستان دامغان برگزار شد.

در این مراسم مدیر کل زندانهای استان سمنان ضمن قدردانی از زحمات امیراحمدی، وی را فردی ساعی و خدوم دانست و گفت:  وی در سالهای حضورش به عنوان رئیس زندان دامغان، منشاء خدمات بسیاری بوده است و ما همچنان از خدمات شایسته ایشان در زندانهای استان سمنان بهره‌مند خواهیم ماند.

عباسعلی عرب در ادامه سیدعلی سیادت سرپرست جدید زندان دامغان را از پرسنل زحمتکش زندانهای استان خواند و از مسئولین شهرستان خواست تا با همکاری و تعامل وی را در این مسئولیت یاری نمایند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از زحمات ۳ ساله ابوالقاسم امیراحمدی رئیس قبلی زندان قدردانی و طی حکمی از سوی مدیر کل زندانها، سیدعلی سیادت بعنوان سرپرست زندان دامغان معرفی شد.

گفتنی است این مراسم با حضور عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان سمنان، شکوری رئیس دادگستری شهرستان، گلی دادستان شهرستان و جمعی از مسئولان ادارات و مسئولین انتظامی دامغان برگزار شد.

damghan-02

عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان سمنان

damghan-04

سیدعلی سیادت سرپرست جدید زندان دامغان

damghan-05

ابوالقاسم امیراحمدی رئیس قبلی زندان دامغان

damghan-06

damghan-077

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize