مراسم جشن عید سعید غدیر خم در زندانهای استان سمنان برگزار شد

ghadir-ordogah01

به مناسبت عید سعید غدیر خم، جشن‌های باشکوهی در زندانهای استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، جشن عید غدیر در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان با پذیرایی نهار با حضور خانواده مددجویان همراه بود.

در این جشن پس از اجرای مولودی‌خوانی توسط مددجویان و پذیرایی با شربت و شیرینی، به مددجویان برگزیده جوایزی اهدا شد. در پایان مراسم با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمنان تعداد ۸۰۰ پرس غذای نذری در بین مددجویان و خانواده آنان توزیع گردید.

مددجویان زندان سمنان نیز در جشن باشکوه عید امامت و ولایت که با حضور رئیس و کارکنان زندان در محل باشگاه شهید فیض برگزار شده بود به سرور پرداختند.

در این مراسم که با حضور گسترده مددجویان و رئیس و پرسنل زندان برگزار شد، حجت السلام احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد به ایراد سخنرانی پرداخت و سپس طاهری از مداحان اهل بیت مولودی‌خوانی کرد. در پایان مراسم نیز مددجویان سادات مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این روز فرخنده، مددجویان در زندان شاهرود پس از اجرای برنامه‌های ویژه، به صورت ویژه با شیرینی و شربت مورد پذیرایی قرار گرفتند.

شایان ذکر است در زندانهای گرمسار و دامغان نیز جشن عید سعید غدیر خم با برنامه‌های متنوع برگزار شد و مورد استقبال خوب مددجویان قرار گرفت.

 

ghadir-semnan2

حجت‌الاسلام احمدپناه در جشن عید غدیر زندان سمنان

ghadir-semnan1

رئیس و کارکنان زندان سمنان در جشن عید غدیر مددجویان

ghadir-ordogah02

جشن عید غدیر اردوگاه حرفه آموزی با حضور خانواده مددجویان

 

ghadir-ordogah03

پذیرایی نهار با حضور خانواده مددجویان اردوگاه حرفه آموزی در جشن عید غدیر

 

ghadir-damghan

جشن عید غدیر در زندان دامغان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize