اخبار کوتاه

عرب تاکید کرد: استفاده از تمامی ظرفیت‌های قانونی برای تحقق کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها

setad-semnan-01

مدیر کل زندانهای استان سمنان با تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌های پیش‌بینی شده در قوانین و مقررات برای کاهش جمعیت کیفری زندان‌ها گفت: تعامل با مراجع محترم قضایی نقش بسیار مهمی در تحقق این امر دارد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در نوزدهمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر، که با موضوع بررسی عملکرد ستاد کاهش زندان شاهرود در نه ماه نخست سال جاری برگزار شد، با اشاره به نقش مهم کاهش جمعیت زندانیان در کاهش بروز آسیب‌های داخل زندان، اظهار داشت: تاسیسات حقوقی قانون جدید راهکارهای مؤثری را برای کاهش جمعیت کیفری پیش بینی کرده است.

وی با تاکید بر بررسی آماری وضعیت زندانیان واجد شرایط استفاده از تاسیسات حقوقی تصریح کرد: لازم است کلیه مددجویانی که به هر شکل امکان برخورداری از مرخصی پایان حبس، آزادی مشروط، تقسیط جریمه، اعسار و غیره را دارند، شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شوند.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در ادامه با قدردانی از زحمات رئیس و کارکنان زندان شاهرود، اظهار امیدواری کرد با تلاش بیشتر اعضای ستاد کاهش اداره کل و زندان شاهرود، شاهد توفیقات بیشتری در ماه‌های آتی باشیم.

در این نشست، پس از قرائت گزارش‌ بازدید مسئولین کمیته‌های ستاد اداره کل از زندان شاهرود، ایرج میرزایی رئیس و حجت‌الاسلام محمود اشرفی دبیر ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان شاهرود به ارائه عملکرد نه ماهه ستاد کاهش آن مرکز پرداختند.

setad-semnan-02

از سمت چپ: ایرج میرزایی رئیس زندان شاهرود و حجت‌الاسلام محموداشرفی دبیر ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر زندان شاهرود

 

setad-semnan-03

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize