اخبار کوتاه

برگزاری رزمایش مشترک شبانه کنترل اغتشاشات در زندان سمنان

semnan-ma00

رییس زندان سمنان از انجام رزمایش شبانه کنترل اغتشاشات و امداد و نجات با همکاری نیروی انتظامی، هلال احمر، اورژانس و آتش‌نشانی شهرستان سمنان در این زندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، محمدرضا فردوسیان با اعلام این خبر گفت: رزمایش مشترک کنترل نا‌آرامی‌ها و اغتشاشات به طور همزمان با مانور امداد و نجات و نیز طرح احضار کارکنان به منظور حفظ و ارتقای توان رزمی و آمادگی‌های لازم جهت رویارویی با تهدیدات و تنش در زندان انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام هماهنگی‌های لازم با سرگرد ابراهیمی معاون محترم عملیات نیروی انتظامی شهرستان سمنان، این رزمایش با مشارکت یگان امداد شهرستان، عملیات شهرستان، نیروهای یگان ویژه و گروه‌هایی از امداد هلال احمر، اورژانس و آتش‌نشانی سمنان در همراهی با نیروهای یگان حفاظت زندان و مراقبین به اجرا رسید.

فردوسیان اهداف اصلی این رزمایش را سنجش آمادگی لازم در شرایط واقعی و تقویت هماهنگی زندان با دستگاه‌ها و نهادهای امدادی و انتظامی شهرستان دانست و اظهار داشت:‌ تمامی مراحل پیش‌بینی شده در این مانور به طور کامل با موفقیت انجام و بدون هیچ گونه خسارت و صدمه در ساعت مقرر به پایان رسید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize