اخبار کوتاه

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان: حماسه بزرگ ۹ دی تجلی عینی قدرت الهی و نماد بصیرت مردم ایران است

۹day_01

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان با بیان اینکه یوم‌الله نهم دی ماه یکی از الطاف خداوند متعال به ملت ولایت مدار ایران اسلامی بود، گفت: در این روز بزرگ که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب به شمار می‌رود، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید و دشمنان را مأیوس و ناامید ساخت.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی که به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه در جمع کارکنان زندانهای استان سخن می‌گفت، فتنه ۸۸ را زنگ خطر و هشداری برای ملت ایران دانست و ابراز داشت: مردم ایران در روز نهم دی نشان دادند که در سایه پیروی از نایب امام زمان (عج) دشمنان انقلاب را به خوبی شناخته‌اند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نخواهند خورد.

وی در ادامه با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرموده‌اند دشمنان انقلاب حداقل از ده سال، پانزده سال قبل از فتنه ۸۸، برای آن برنامه‌ریزى داشته‌اند گفت: آمریکا و دیگر کشورهای غربی سالهاست که در پی نفوذ به ایران هستند و یکی از برنامه‌های آنان برای این کار، ایجاد شک و تردید در مردم و دوقطبی کردن جامعه می‌باشد.

معاون زندانهای استان حماسه ۹ دی ۸۸ را روز تجلی عینی قدرت الهی دانست و ابراز داشت: یوم الله روزی است که قدرت پروردگار ظهور می‌کند و دین خدا به پیروزی می‌رسد و تقویت می‌شود لذا ملت ایران اسلامی در حماسه ۹ دی توانستند عظمت الهی و سرافرازی دین خدا را به نمایش بگذارند.

حجت‌الاسلام قدرتی با بیان اینکه به حق نهم دی ماه روز بصیرت و روز میثاق با ولایت نامگذاری شده است، تصریح کرد: حماسه ۹ دی نشان داد که ملت بزرگ ایران همیشه بر پایه اندیشه های ناب امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب آماده هستند.

وی حماسه عظیم نهم دی را تجلی همت، بصیرت و ولایتمداری مردم دانست و خاطر نشان کرد: به برکت این حماسه بزرگ، امروز دشمنان انقلاب نا امید شده‌اند و تمام نقشه‌های آنان در چند سال اخیر نقش بر آب شد.

گفتنی است در این مراسم که پس از قرائت زیارت پرفیض عاشورا برگزار شد، عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان و کارکنان اداره کل، زندان سمنان، بازداشتگاه، اردوگاه حرفه‌آموزی و بنیاد تعاون زندانیان استان حضور داشتند.

۹day_04

۹day_02

۹day_03

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize