برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) در زندان‌های استان سمنان

sem1

مراسم سوگواری ایام شهادت حضرت فاطمه (س) با شرکت کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان مرد و زن در زندان‌های استان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در زندان سمنان مراسم عزاداری به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) در باشگاه شهید فیض این زندان برگزار شد. در این مراسم که با استقبال گسترده کارکنان، سربازان و مددجویان همراه بود حجت‌السلام والمسلمین شاهچراغ سخنانی در باب ویژگیها و مقام والای حضرت زهرا (س) ایراد نمود و سپس مداح اهل بیت آقای کریمی تبار به مداحی پرداخت.

در بند زنان نیز مراسم ویژه این ایام با حضور یکی از بانوان روضه‌خوان برگزار شد و مددجویان زن در سوگ حضرت زهرا (س) گریستند.

Sha2عزای حضرت فاطمه زهرا (س) در زندان شاهرود

به همین مناسبت و در ایام فاطمیه، در زندان شاهرود حجت الاسلام اسماعیلی از وعاظ شاهرود در جمع کارکنان و سربازان وظیفه به سخنرانی پرداخت. مراسم سوگواری ویژه مددجویان نیز به طور جداگانه و با استقبال بسیار خوب زندانیان با حضور حجت الاسلام اسماعیلی برگزار شد.

پخت حلیم نذری در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان

در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان به مناسبت سالروز شهادت حضرت فاطمه، ضمن برگزاری مراسم سوگواری، مراسم پخت و توزیع حلیم نذری با همت مسئولان اردوگاه و کمک خیرین و با مشارکت برخی از زندانیان برگزار شد.

این مراسم با حضور رئیس و کارکنان اردوگاه در فضایی معنوی و همراه با برپایی نماز جماعت و روضه خوانی برگزار شد.

در پایان این مراسم، حلیم نذری بین کلیه زندانیان، سربازان و کارکنان اردوگاه توزیع شد.

۰۱_Halim02

پخت حلیم نذری در اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان

sem3

بند نسوان زندان سمنان

۰۱_Halim00

اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان

sha1

زندان شاهرود

sem2

زندان سمنان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.