اخبار کوتاه

مشارکت گسترده زندانیان، سربازان و پرسنل شیفتی زندانهای سمنان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت

Entekhabat_Semnan_Zendanha

زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان شیفتی زندانهای استان به صورت گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، با از استقرار صندوقهای سیار در زندانها و در حضور نمایندگان اجرایی و نظارتی، مددجویان و سربازان همراه با کارکنان حاضر در زندانها شامل ماموران مراقب و یگان حفاظت همگام با مردم همیشه در صحنه استان پای صندوقها حضور یافتند و به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند.

عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان نیز با حضور در زندان سمنان، همراه با سایر کارکنان شیفتی و پرسنل یگان حفاظت که با اجرای آماده باش در زندان حضور داشتند، رای خود را به صندوق انداخت.

حضور حجت الاسلام عربی رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در استان در زندان سمنان و بازدید وی از روند اجرای برگزاری انتخابات در این زندان از نکات جالب توجه در روز بیست و نهم اردیبشهت بود.

مدیر کل زندانهای استان پس از بازدید از زندان سمنان راهی اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی شد و از روند استقرار صندوق‌های سیار رای و برگزاری انتخابات در این مرکز بازدید کرد.

گفتنی است با توجه به تاکیدات مدیر کل و رؤسای زندانها درخصوص آماده نمودن شناسنامه زندانیان و سربازان وظیفه و انجام مساعدت‌های لازم در این زمینه، بسیاری از آنان شناسنامه‌های خود را در روز انتخابات به همراه داشتند.

 

button01

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize