اخبار کوتاه

معاون اداره کل قضایی و اجرای احکام سازمان زندانها از زندان سمنان بازدید کرد

Semnan-Bazdid1

حسین چاوشی معاون مدیر کل قضایی‌ و رضا کرمی کارشناس قضایی با حضور در زندان مرکزی سمنان از نحوه ارائه خدمات قضایی به مددجویان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، این هیئت در معیت عباسعلی عرب مدیر کل زندانهای استان، ابراهیم فدوی رییس و امیر علائی معاون زندان سمنان از نقاط مختلف زندان شامل قرنطینه‌، بند مردان و نسوان‌ وکارگاه‌های اشتغال و حرفه‌آموزی‌ ‌بازدید کردند‌.

چاوشی معاون مدیر کل قضایی‌ با حضور در جمع مددجویان زندان به گفت‌وگو با آنها پرداخت و در ادامه کارشناس حوزه قضایی با حضور در دفتر اجرای احکام زندان ‌نحوه ثبت مکانیزه پرونده‌ها و بایگانی را بررسی کرد.

معاون مدیر کل قضایی سازمان زندان‌ها در پایان هدف از این بازدید را بازنگری سالیانه پرونده‌های قضایی اجرای احکام و شورای طبقه بندی عنوان کرد و اظهار داشت: شرایط اجرای احکام، نحوه رسیدگی به پرونده‌های متهمین، جلسات شورای طبقه‌بندی، بهره‌مندی زندانیان از تاسیسات حقوقی  و موارد غیبت از مرخصی از مهمترین مواردی است که در این بازدیدها مورد بررسی قرار می‌گیرند.

چاوشی وضعیت زندان مرکزی سمنان و اقدامات انجام شده را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نظارت‌ها حاکی از زحمات همکاران ساعی در زندان سمنان است که با وجود مشکلات کمبود فضا و تراکم زندانیان‌، خدمات ارزشمندی به مددجویان ارائه کرده‌اند‌.

Semnan-Bazdid0

Semnan-Bazdid3

Semnan-Bazdid2

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.