معاون زندانهای استان سمنان: به‌روزرسانی برنامه‌های ستاد کاهش آسیب، اثربخشی آن را افزایش می‌دهد

Semnan_Setad13_1

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان در سیزدهمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر که با موضوع بررسی عملکرد شش‌ماهه کمیته‌های مختلف ستاد در زندان‌های تابعه برگزار شد، با تاکید بر لزوم بازنگری در برنامه‌های ستاد، خواستار تحول و بروزرسانی این برنامه‌ها در سال آینده شد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی در این جلسه با عرض تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ابراز کرد: امام خمینی (ره) با آن شناخت عمیقشان از جنگ به عنوان نعمت نام برده بودند، چرا که می‌دانستند اقتدار کشورمان با مقاومت مردم در حماسه هشت سال دفاع مقدس شکل می‌گیرد و جایگاه و منزلت امروز ایران در منطقه و سراسر جهان نشاندهنده این امر است.

وی در ادامه با بیان اینکه هر برنامه‌ای پس از گذشت زمان نیاز به بازنگری دارد عنوان داشت: برنامه‌های ستاد کاهش آسیب در حال حاضر نیاز به یک تغییر و تحول و بروزرسانی دارد که امیدواریم این اتفاق برای سال آینده بیافتد تا شاهد اثربخشی بیشتر این ستاد باشیم.

قدرتی با اشاره به بازدید مسئول دبیرخانه و مسئولین کمیته‌ها از زندانهای تابعه ابراز داشت: هدف اصلی از این بازدیدها در نهایت بهبود عملکرد زندان در حوزه ستاد کاهش آسیب است و می‌تواند با شناساندن نواقص موجود به مسئولان زندان، زمینه اصلاح و موفقیت در رسیدن به هدف اصلی این ستاد را فراهم آورد.

دبیر ستاد کاهش آسیب زندانهای سمنان همچنین اظهار داشت: برای حل مشکلات حوزه‌های بهداشت و درمان و فرهنگی و هنری زندانها، نیاز به برگزاری جلساتی با حضور مسئولین استانی است تا انشاءاله با تعامل لازم مسائل مربوط به تامین پزشک و مربیان هنری برای برخی زندانهای استان حل و فصل شود.

در بخش دیگری از این جلسه پس از ارائه گزارش مسئول دبیرخانه ستاد، هر یک از مسئولین کمیته‌های ۹ گانه ستاد کاهش زندانهای استان به ارائه گزارش در رابطه با عملکرد کمیته‌های مرتبط در ستاد زندان‌های تابعه پرداختند.

گفتنی است در این جلسه حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان، امید کهربایی معاون اداری و مالی زندانهای استان و ابراهیم فدوی رییس زندان سمنان نیز حضور داشتند.

 

Semnan_Setad13_2

Semnan_Setad13_3

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize