دیدار مسئولین زندان‌های استان سمنان با خانواده شهید فیض

Shahid_Semnan_01

جمعی از مسئولین زندان‌های استان سمنان با حضور در منزل جانباز شهید عباسعلی فیض، با خانواده این شهید والامقام دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، به مناسبت هفته دفاع مقدس و در آستانه عاشورای حسینی، حجت‌الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت، کهربایی معاون اداری و مالی، فدوی رییس زندان سمنان، نقیبی رییس بازداشتگاه سمنان به همراهی برخی از مسئولین اداره کل با حضور در خانه شهید عباسعلی فیض با خانواده این شهید والامقام دیدار کرده و از ایثارگری و از خودگذشتگی همسر، پدر، مادر و فرزندان این شهید تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای گرانقدر، شهید فیض را مایه فخر همکاران ایشان در استان دانست و ابراز کرد: شما خانوادهای شهدا اسوه صبر و استقامت هستید و عمق از خودگذشتگی و ایثاری که شما از خود نشان داده‌اید قابل توصیف نیست .

در ادامه همسر شهید فیض ضمن تشکر از حضور مسئولین زندانهای استان در منزل ایشان، خاطراتی از شهید بازگو کرد.

گفتنی است‌ مسئولین زندانهای سمنان پیش از دیدار با خانواده شهید، با حضور در گلزار شهدای شهرستان سرخه، با نثار شاخه‌های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

جانباز شهید عباسعلی فیض از کارکنان صدیق زندانهای استان سمنان، پس از ۳۰ سال تحمل درد و رنج ناشی از جهاد فی سبیل الله، ۲۵ تیرماه ۱۳۹۵ در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) تهران جان به جان آفرین تسلیم کرد و به همرزمان دلاورش پیوست.

Shahid_Semnan_02

Shahid_Semnan_03

Shahid_Semnan_07

Shahid_Semnan_08

Shahid_Semnan_09

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize