معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان در جمع کارکنان زندانهای سمنان: دفاع مقدس یک حیات و یک تنفس بود

Semnan_defamgs_96-7_1

معاون هماهنگ کننده سپاه قائم (عج) استان سمنان در جمع کارکنان زندانهای استان به مناسبت هفته دفاع مقدس با اشاره به ارزشهای دوران دفاع مقدس گفت: همه ما موظف به انتقال این ارزشها به نسل جوان و اشاعه آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، سرهنگ علی خالقیان با بیان اینکه وظیفه سنگینی برای پاسداری از آرمان‌های امام (ره) و شهدا بر دوش همگی ما می‌باشد، اظهار داشت: امروز دشمنان ما به این نتیجه رسیده‌اند که برای ساقط کردن انقلاب اسلامی، سه سنگر را باید مورد هجمه قرار بدهند که اولین آن ولایت فقیه است که این هدف را با حمله به روحانیت به‌عنوان پرچمدار اسلام و انقلاب، ایجاد اختلاف و تفرقه و اشاعه تفکر جدایی دین از سیاست دنبال می‌کنند.

وی یادآور شد: دو سنگر بعدی که مورد هجمه دشمنان می‌باشد نهضت حسینی و فرهنگ انتظار به‌عنوان دو بال تشیع است.

رئیس ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس سپاه قائم (عج) با بیان اینکه واقعیتهای دفاع مقدس باید به جوانان انتقال یابد خاطرنشان کرد: دفاع مقدس یک حیات و یک تنفس بود که بدون آن می‌مردیم و ما موظف به بازگویی ارزشهای دوران دفاع مقدس مانند رشادتها، جانبازی‌ها، فداکاری و توسل به معصومین (ع) توسط رزمندان به نسل جدید و اشاعه آن هستیم.

سرهنگ خالقیان وی با بیان اینکه امنیت پایدار ایران در منطقه را مدیون خون شهدا و جانفشانی‌های ایثارگران و جانبازان هستیم، ابراز داشت: ندای انقلاب اسلامی آزادی خواهی و حمایت از مستضعفان است که همین رویکرد باعث پیروزی انقلاب و به ثمر رسیدن تمدن بزرگ اسلامی در جهان شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان تصریح کرد: امام خمینی(ره) آغازگر راهی بود که به پیروزی انقلاب اسلامی منجر شد و امروز هدف انقلاب بر این اساس است که پرچم تمدن اسلامی به دست ولی عصر(عج) رسانده شود.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام قدرتی معاون سلامت و اصلاح و تربیت زندانهای استان و کارکنان اداره کل، اردوگاه حرفه‌آموزی و زندان مرکزی سمنان حضور داشتند.

۳۱ شهریور الی هفتم مهرماه به نام هفته دفاع مقدس نام‌گذاری شده است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize