تجلیل از کارکنان ایثارگر زندان شاهرود همزمان با هفته دفاع مقدس

Shahrood_isargar_001

همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت رشادت‌های رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی، از ایثارگران و کارکنان فرزند شهید زندان شاهرود و یکی از کارکنان ایثارگر زندان دامغان تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مراسم که با حضور حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب شاهرود و حجت الاسلام قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان، ایرج میرزایی رئیس زندان و جمعی از مسئولان اداره کل و زندان شاهرود برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر مدیر کل زندانهای استان از کارکنان رزمنده و فرزندان شهدا تکریم شد.

حجت‌الاسلام قدرتی در این مراسم با تقدیر از کارکنان رزمنده و فرزندان شهدا در قسمتی از سخنانش امنیت کنونی جامعه را مرهون و مدیون خون شهدا و ایثار رزمندگان اسلام دانست و اظهار داشت قطعا حضور آنان در جامعه مفید خواهد بود.
در ادامه مراسم حسین رجبی دادستان عمومی و انقلاب شاهرود نیز با تقدیر از رشادتهای رزمندگان اسلام، ایثارگران و خانواده معظم شهدا، از رئیس و کارکنان زندان شاهرود تقدیر و تشکر نمود.

در قسمتی از این لوح تقدیمی به کارکنان ایثارگر آمده است: بی شک دفاع مظلومانه دلیرمردان و جوانان ولایتمدار و غیرتمند ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس ، برگ زرینی از افتخارات کهن کشور عزیزمان است که در حفظ و صیانت از اسلام و ایران جان خودرا نثار کردند.

شایان ذکر است یک بسته فرهنگی حاوی قرآن کریم، مفاتیح و صحیفه سجادیه از سوی معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای استان سمنان به دادستان شاهرود که ایشان خود از فرزندان شهدای سرافراز دوران دفاع مقدس می باشد تقدیم شد.

گفتنی است در این مراسم اسماعیل یاری رییس امور کارکنان و دبیر شورای امور ایثارگران اداره کل، حیدریان رییس امور مالی زندانهای استان و جمعی از کارکنان زندان شاهرود و دامغان نیز حضور داشتند.

Shahrood_isargar_002

Shahrood_isargar_004

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize