اخبار کوتاه

قضات دادگاه‌های مرکز استان مشکلات مددجویان زندان سمنان را مورد رسیدگی قرار دادند

Semnan_ghozat96-8_0

رییس زندان سمنان گفت: مقامات قضایی و رؤسای شعبات دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان به‌منظور ملاقات حضوری و چهره به چهره با مددجویان در این زندان حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، ابراهیم فدوی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور رسیدگی به مشکلات قضایی مددجویان، عین‌الکمالی رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب مرکز استان، نجفی معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان و رئیس شعبه یک کیفری به همراه رؤسای شعبات کیفری و حقوقی در زندان سمنان حضور یافتند.

وی با اشاره برگزاری جلسات ماهانه دیدارهای گروهی قضات با زندانیان بیان کرد: در دیدار چهره به چهره مقامات قضایی با زندانیان که در حضور مسئولین زندان انجام پذیرفت، درخواستهای زندانیان مورد بررسی و رسیدگی رؤسای حوزه‌های قضایی مربوطه قرار گرفت.

رییس زندان سمنان خاطرنشان کرد: در دیدار حضوری اخیر، مؤمنی، بلوچی، ذکریایی، اسماعیلیان، خسروی، رؤسای شعبات کیفری و حقوقی و همچنین آقایان زارعی و رضایی به‌ترتیب از قضات شورای حل اختلاف سمنان و مهدی شهر نیز حضور داشتند.

فدوی حضور گروهی قضات و گفتگوی مستقیم آنان با زندانیان را زمینه‌ساز ایجاد حل مشکلات آنان دانست و خاطرنشان کرد: این بازدیدها همچنین تاثیر بسزایی در کاهش جمعیت کیفری زندان خواهند داشت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize