اخبار کوتاه

تقدیر از پاسیار ساعی یگان حفاظت اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان

Ordogah-taghdir_96-8

رییس اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی سمنان با اهدای لوح سپاس از سوی مدیر کل زندانهای استان سمنان به پاسیار ساعی یگان حفاظت اردوگاه از وی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، در مراسمی که با حضور کارکنان و فرمانده یگان حفاظت برگزار شد، رییس اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان با تقدیر و تشکر از زحمات کلیه پرسنل یگان اعم از پاسیاران و سربازان، لوح سپاس امضا شده از سوی عرب مدیر کل زندانهای استان را به سرپاسیار رمضانعلی محمدی پاسیار ساعی زندان تقدیم کرد.

رضا ابوالخیریان با بیان اینکه خوشبختانه کلیه پرسنل وظایف خود به نحو احسن همراه با تعهدی ارزشمند به انجام می‌رسانند اظهار کرد: در همین جا مراتب قدردانی و امتنان خود را از تلاش‌ها و مساعی ارزشمند این همکار عزیز که به‌عنوان پاسیاران ساعی اردوگاه حرفه‌آموزی برگزیده شده، ابراز می‌کنم.

در بخشی از لوح تقدیر آمده است: «آنان که در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به هر شکل و شیوه همت می‌گمارند و در اعتلای گوهر ارزشمند این نهضت الهی پای در عرصه کار و تلاش و خدمت به جامعه اسلامی می‌گذرانند سزاوار قدرشناسی‌اند. بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های بیدریغ شما بعنوان همکار ساعی در اردوگاه سمنان تقدیر و تشکر بعمل می‌آید.»

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

Font Resize