نشست صمیمانه معاون اصلاح و تربیت زندان‌های استان با کارکنان زندان دامغان

Damghan_Ghodrati_96-8_0

حجت‌الاسلام حسینعلی قدرتی معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان سمنان با حضور در زندان دامغان، در نشستی صمیمانه با رییس و کارکنان، همدلی را رمز موفقیت این زندان در عرصه اصلاح و تربیت دانست.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این نشست حجت‌الاسلام قدرتی با قدردانی از زحمات کلیه کارکنان زندان دامغان، موفقیت‌های فعلی این زندان را حاصل همدلی پرسنل و تلاش ایثارگرانه همه واحدها دانست و زندان دامغان را نمونه یک زندان پاک از حیث مواد مخدر و تخلفات گوناگون قلمداد کرد.

وی با اشاره به پیشرفت این زندان در اجرای برنامه‌های ستاد کاهش آسیب، اظهار امیدواری کرد که این روند با مدیریت خوب و تعامل و همکاری پرسنل خدوم آن تداوم داشته باشد.

در آغاز این جلسه، سیدعلی سیادت رئیس زندان به ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای مختلف از جمله اشتغال و حرفه‌آموزی، فرهنگی و مددکاری پرداخت.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان‌های استان سمنان پس از این نشست به بازدید از اماکن مختلف زندان پرداخت و با حضور در جمع مددجویان، مشکلات و درخواست‌های آنان را مورد رسیدگی قرار داد.

حجت‌الاسلام قدرتی در مددجویان با اشاره به ماه محرم و صفر اظهار کرد: بهره‌مندی از این ایام را فرصتی برای توبه از گناهان و عبرت آموزی از زندگی افرادی بدانید که به گمراهی معروف بودند ولی در لحظه‌ای از زندگی‌شان با عشق به امام حسین (ع) راه سعادت را یافته و عاقبت به خیر شدند.

Damghan_Ghodrati_96-8_1

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.