موفقیت نمایندگان استان سمنان در مسابقات قرآنی کارکنان و سربازان وظیفه زندانهای سراسر کشور

Quran-Gar96-8

بیست و دومین دوره مسابقات قرآنی کارکنان مرد و زن و ششمین دوره مسابقات قرآنی سربازان وظیفه با شرکت نمایندگان استان سمنان در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، در این مسابقات قرآنی که به میزبانی اداره کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور برگزار شد، دو نفر از نمایندگان زندانهای استان در مسابقات کارکنان زن و سربازان وظیفه صاحب مقام شدند.

در ششمین دوره مسابقات قرآنی سربازان وظیفه، سرباز وظیفه «علی ابراهیمی» از زندان گرمسار در رشته قرائت توانست مقام دوم کشوری را از آن خود کند.

در نوزدهمین دوره مسابقات قرآنی کارکنان زن زندانهای سراسر کشور نیز «سعیده سادات رمضان‌زاده» از زندان شاهرود موفق به کسب مقام سوم در رشته ترتیل شد.

لوح تقدیر و هدایای برگزیدگان مسابقات قرآنی کارکنان و سربازان وظیفه کشور در آئین اختتامیه که با حضور رستمی مدیر کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندانهای کشور در هتل نیایش مشهد برگزار شد، به آنان اهدا شد.

در این مسابقات، بیش از ۳۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان در سه مقطع کارکنان زن و مرد و سربازان وظیفه زندانهای کشور در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم، ترتیل و اذان طی ۵ روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.