برنامه‌های بزرگداشت هفته بسیج در زندانهای استان سمنان اعلام شد

Basij-Moghimi

فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء اداره کل زندانهای سمنان از اجرای ۱۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در زندان‌های این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، جواد مقیمی با اشاره به اینکه ۵ آذرماه سالروز صدور فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج مستعضفین و ارتش بیست میلیونی است، گفت: بسیجیان زندانهای سمنان مانند دیگر بسیجیان کشور با ویژگی ولایت‌پذیری در راه حفظ انقلاب و شکوفایی کشور قدم برمی‌دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه پایگاه بسیج سیدالشهداء با همکاری اداره فرهنگی و روابط عمومی اداره کل زندانهای استان، برنامه‌های مختلفی را در این هفته به اجرا خواهد گذاشت، ابراز کرد: آذین‌بندی و نصب بنر پرتابلی در سردرب اداره کل، نصب تابلوی جدید پایگاه بسیج سیدالشهدا، برگزاری یک روز یک سوال یک جایزه در بین نماز ظهر و عصر و مراسم پرفیض قرائت زیارت عاشورا از جمله برنامه‌های هفته بسیج است.

Basij-hafteh4فرمانده پایگاه بسیج سید الشهداء با اعلام اینکه دیدار با خانواده معزز شهدا و جانبازان در رأس برنامه‌های پایگاه سید الشهداء در هفته بسیج قرار دارد، توضیح داد: برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزارشهدا و تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری، شهیدان هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و برگزاری مراسم زیارت عاشورا از دیگر برنامه‌های این پایگاه بسیج است.

مقیمی افزود: مراسم صبحگاه مشترک نیز در این هفته در کلیه زندانهای استان برگزار خواهد شد.

وی در پایان حضور کارکنان بسیجی زندانهای استان در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج دانست و تصریح کرد: در این هفته با دعوت از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، برنامه سخنرانی در جمع بسیجیان زندانهای استان مورد اجرا قرار خواهد گرفت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.