برگزاری دوره آموزشی پدافند غیرعامل در زندان گرمسار

Garmsar_padafand96-8_01

رییس زندان گرمسار از برگزاری یک دوره کلاس آموزشی پدافند غیرعامل ویژه کارکنان یگان حفاظت و سربازان وظیفه این زندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، امیرحسن نیکپو با اعلام این خبر گفت: با توجه به فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل و به منظور بالا بردن سطح علمی و آگاهی کارکنان در مقابل تهدیدات دشمنان به‌ویژه تهدیدات نرم یک دوره کلاس آموزشی پدافند غیرعامل در این زندان برگزار شد.

وی با اشاره به اجرای تبلیغات محیطی ویژه این هفته ابراز کرد: به همین مناسبت با دعوت از سرگرد پاسدار مجیدی از عوامل محترم سپاه ناحیه گرمسار، کلاس آموزشی با عنوان «آشنایی با مفاهیم پدافند غیرعامل» با حضور کارکنان یگان حفاظت و سربازان وظیفه زندان گرمسار برگزار شد.

رییس زندان گرمسار افزود: این کلاس شامل موضوعاتی از جمله مفهوم و معنای آفند و پدافند، عامل و غیر عامل، پدافند عامل و پدافند غیرعامل و اقدامات اساسی در تامین دفاع غیرعامل بود و شرکت کنندگان با مباحثی همچون تاریخچه پدافند غیر عامل، نظریه‌های استراتژیک و اهمیت و لزوم توجه به دفاع غیرعامل، مقاوم‌سازی و استحکام و استراتژی‌های رایج در این زمینه آشنا شدند.

نیکپو هدف از اجرای دوره آموزش پدافند غیرعامل را کاستن آسیب پذیری نیروی انسانی، تاسیسات و تجهیزات حیاتی و حساس و مهم برشمرد و تصریح کرد: برگزاری این دوره‌های آموزشی یکی از گام‌های مهم در نیل به اهداف راهبردی دفاع غیرعامل جهت تقویت توان دفاعی در برابر تهدیدات بالقوه و بالفعل دشمن می‌باشد.

Garmsar_padafand96-8_04

Garmsar_padafand96-8_03

Garmsar_padafand96-8_02

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.