راه‌اندازی سامانه تابلوی اعلانات و کتابخانه دیجیتال در اداره کل زندانهای استان سمنان

Semnan_kahrobaee

معاون اداری و مالی زندانهای استان سمنان با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی اظهار کرد: سامانه کتابخانه دیجیتال با هدف ترغیب و تشویق کارکنان به مطالعه و کتابخوانی و تابلوی اعلانات الکترونیکی نیز به منظور اطلاع‌رسانی اخبار مورد نیاز به همکاران زندانهای استان راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، امید کهربایی با اعلام این خبر گفت: این سامانه توسط خانم اکبری‌نسب کارشناس نرم افزار و امنیت اطلاعات اداره کل طراحی و راه‌اندازی شده و محتوای آن با همکاری اداره فرهنگی و روابط عمومی به صورت مستمر تهیه و پس از بروزرسانی از طریق این سامانه در اختیار کارکنان قرار می‌گیرد.

وی بیان داشت: این سامانه تحت شبکه داخلی و خارج از بستر اینترنت راه‌اندازی شده و در اداره کل و کلیه زندانهای استان قابل مشاهده است.

معاون اداری و مالی زندانهای استان سمنان با بیان اینکه در حال حاضر ده‌ها عنوان کتاب، مقالات تخصصی و گزارش‌های تحقیقاتی در کتابخانه دیجیتال موجود است، افزود: کارکنان زندانهای استان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از امکانات کتابخانه استفاده کنند.

کهربایی با اشاره به افزایش تدریجی تعداد عناوین کتابها و مقلات ابراز امیدواری کرد که با راه‌اندازی کتابخانه دیجیتال و تمهیدات اندیشیده شده شاهد استقبال روز افزون کارکنان از کتاب و کتابخوانی باشیم و از این طریق بتوانیم در مسیر افزایش سرانه کتابخوانی همکاران قدم برداریم.

وی در خصوص تابلوی اعلانات دیجیتال نیز اظهار داشت: این تابلو به طور مستمر بروزرسانی می‌شود و همکاران می‌توانند کلیه اطلاعیه‌ها، احادیث و روایات، دانستنی‌های تندرستی، گزیده آخرین اخبار پایگاه اطلاع‌‌رسانی زندانهای استان و صفحات نخست روزنامه حمایت را در سریع‌ترین زمان ممکن از طریق این سامانه دریافت کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.