مدیر کل زندانهای استان سمنان: تداوم همدلی و حفظ وحدت کارکنان زندانها رمز موفقیت است

Setad16_Semnan96-8_01

مدیر کل زندانهای استان سمنان گفت: وحدت و همدلی بین کارکنان و رؤسا در زندانها رمز موفقیت آنها در پیشبرد اهداف زندانبانی اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در شانزدهمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر که با موضوع بررسی علل موفقیت کمیته‌های برتر زندانهای تابعه در شش ماهه نخست برگزار شد، اظهار کرد: وحدت رویه و ایجاد صمیمیت و همدلی در بین کارکنان مهمترین توصیه بنده است، چرا که معتقدم این امر سبب توفیق در پیشبرد اهداف اصلاحی و تربیتی در زندانها می‌شود.

وی تداوم وحدت و همدلی بین کارکنان و رؤسا در زندانها را رمز موفقیت آنها در پیشبرد اهداف زندانبانی اسلامی دانست و گفت: زندان همانند یک خانواده بزرگ است، که طبیعتا اعضای این خانواده باید با صمیمیت و روابط نزدیک در جهت پیشبرد اهداف سازمان تلاش کنند. اگر زندانهای استان در این مسیر حرکت کنند، قطع یقین در امور محوله خود به پیشرفت‌های قابل ملاحظه‌ای دست خواهند یافت.

عرب با بیان اینکه تفرقه در هر جایی مشکل‌ساز و مانع رشد است، ابراز کرد: باید در راستای اهداف ترسیم شده عمل کنیم و در این مسیر همدلی و همگامی و تلاش کارکنان باید همچون گذشته تداوم داشته باشد تا موفقیت‌های بیشتری را بتوانیم کسب کنیم.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در ادامه با تاکید بر نقش مهم سربازان وظیفه در حفظ امنیت زندانها عنوان کرد: برای رسیدگی به مسائل سربازان ضمن برگزاری نشست‌های صمیمانه و شنیدن مشکلات از زبان خودشان، می‌توان از ظرفیت خانواده آنان برای رفع مشکلات و جلوگیری از بروز آسیب‌های احتمالی استفاده کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از مسئولان کمیته‌های برتر استانی عنوان داشت: تجربیات موفق این کمیته‌ها در جلسات مربوطه به سایر همکاران در زندانهای دیگر انتقال داده شود تا انشاءالله با طرح رموز موفقیت، تمامی زندانهای استان در انجام وظایف و اجرای برنامه‌های ستاد کاهش به موفقیت بیشتر برسند و کاستی‌های موجود را برطرف سازند.

گفتنی است در این جلسه، حجت‌الاسلام مجتبی احمدی مسئول کمیته فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان، مجید کردی مسئول کمیته قضایی زندان سمنان و سرپاسیار امید کشاورزیان جانشین مسئول کمیته یگان حفاظت زندان دامغان به نمایندگی از تمامی ۹ کمیته برتر استانی، ضمن ارائه گزارشی از اهم اقدامات صورت گرفته توسط هر کمیته، به بیان دلایل کسب توفیق در اجرای برنامه‌های ستاد کاهش آسیب پرداختند.

Setad16_Semnan96-8_03

Setad16_Semnan96-8_02

Setad16_Semnan96-8_04

سرپاسیار امید کشاورزیان جانشین مسئول کمیته یگان حفاظت زندان دامغان

Setad16_Semnan96-8_05

مجید کردی مسئول کمیته قضایی زندان سمنان

Setad16_Semnan96-8_06

حجت‌الاسلام مجتبی احمدی مسئول کمیته فرهنگی اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.