اخبار کوتاه

سرهنگ عرفانیان در جمع کارکنان زندانهای سمنان: شکست داعش در منطقه مرهون تفکر و عملکرد بسیجی است

Basij-hafteh01

سرهنگ رحیم عرفانیان از فرماندهان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس در جمع کارکنان زندانهای استان گفت: امام خمینی (ره) وعده دادند که تفکر بسیجی تنها منحصر به ایران نخواهند ماند و امروز شاهد تحقق این وعده در منطقه بودیم که تروریست‌های داعش چگونه از نیروهای بسیج مردمی شکست خوردند.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، سرهنگ رحیم عرفانیان که به مناسبت هفته بسیج در جمع کارکنان زندانهای استان سخن می‌گفت، با اشاره به کلام پرمعنای حضرت امام خمینی (ره) که فرمودند: «بسیج لشگر مخلص خداست که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضاء نموده اند» اظهار داشت: حضرت امام بسیج را از برکات و الطاف خداوند متعال دانسته‌اند که بر مردم عزیز ایران ارزانى شده است و به همین دلیل بر همه ما لازم است که این لطف الهی را گرامی بداریم.

وی هفته بسیج را فرصتی برای تبیین منشور انقلاب اسلامی برای نسل جوان جامعه دانست و گفت: به تعبیر امام خمینی (ره)، بسیج و بسیجیان مصداق کاملى از ایثار و خلوص و فداکارى و عشق به ذات مقدس حق و اسلام می‌باشند.

عرفانیان فعالیت در حوزه مقابله با استکبار جهانی را از ویژگی‌های اصلی بسیج دانست و گفت: بسیج مظهر وحدت ملی است و پویا زنده و پرتوان در همه عرصه ها حضور دارد.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به تقارن این هفته مقدس با جشن پیروزی و برچیده شدن طومار داعشیان خاطرنشان کرد: امروز شاهد این هستیم که وعده بنیانگذار انقلاب مبنی بر اینکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامى نخواهند ماند و هسته‌هاى مقاومت در تمامى جهان به وجود خواهند آمد، محقق شده است و به خصوص در عراق و سوریه شاهد بودیم که رشادت‌های نیروهای بسیج مردمی چگونه به شکست تروریست‌های داعش انجامید.

وی در پایان ابراز کرد: ملت بسیجی ایران با هدایت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پرچم توحید را تا ظهور حضرت صاحب‌الزمان (عج) در اهتزاز نگه داشته و انشاءالله به صاحب حقش اهدا خواهند کرد.

گفتنی است در این مراسم حجت‌الاسلام قدرتی معاون اصلاح و تربیت زندانهای استان سمنان، مقیمی فرمانده پایگاه بسیج سیدالشهداء زندانهای استان و کارکنان زندان سمنان، اردوگاه حرفه‌آموزی، بنیاد تعاون زندانیان و اداره کل زندانهای استان حضور داشتند.

Basij-hafteh03

Basij-hafteh05

Basij-hafteh02

Basij-hafteh04

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.