مدیر کل زندانهای استان سمنان: حل مشکلات مردم از بهترین عبادتها در پیشگاه خداوند است

Semnan-Setad17_96-8_1

مدیر کل زندانهای استان سمنان با بیان اینکه خدمت به مردم و حل مشکلات آنها نوعی عبادت است گفت: همه ما در سنگر زندانبانی اسلامی باید از فرصت ارزشمندی که برای خدمت‌رسانی به مردم داریم بهره ببریم.

به گزارش روابط عمومی زندانهای استان سمنان، عباسعلی عرب در هفدهمین جلسه ستاد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر با تاکید بر به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در راه خدمت، اظهار کرد: نباید وجود مشکلاتی مانند کمبود امکانات و نیروی انسانی مانع تلاش و خدمت‌گزاری به مردم شود.

وی با بیان اینکه خدمت به مردم و حل مشکلات آنها از بهترین عبادتها در پیشگاه خداوند متعال می‌باشد، بیان  داشت: همه ما در سنگر زندانبانی اسلامی باید از فرصت ارزشمندی که برای خدمت‌رسانی به مردم داریم بهره ببریم و تسریع در رسیدگی به امور خانواده زندانیان و حل مشکلات آنان را در سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

مدیر کل زندانهای استان سمنان در ادامه با اشاره به بازدید مسئولین واحدهای مختلف اداره کل از فعالیتها و خدمات ادارات کل سایر استان‌ها، اذعان داشت: این بازدیدها فرصت بسیار خوبی برای آموختن و انتقال تجربیات سازنده است.

عرب بازدید از زندانهای خارج از استان را فرصتی برای کسب تجارب ارزشمند دانست و عنوان کرد: مسئولان اداره کل در این بازدیدها باید با تمرکز بر نقاط قوت، تجربیات ارزشمند همکاران خود در سایر نقاط کشور را به محل کار خود انتقال دهند و از این طریق عملکرد خود را در مسیر اصلاح و تربیت بهبود بخشند.

این مقام ارشد زندانهای سمنان افزود: این بازدیدها کمک می‌کنند تا راحت‌تر بتوانیم برخی از کاستی‌ها، معایب  و نقاط قوت خود را شناسایی کرده و به طور مؤثری در برطرف‌سازی مشکلات و تقویت نقاط قوت اقدام کنیم.

گفتنی است در این جلسه علیرضا سبحانی مسئول کمیته اقدامات تامینی ستاد کاهش آسیب، گزارشی از اقدامات این کمیته و همچنین حضور خود در دوره آموزشی رؤسای مراکز امور خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج زندان‌های سراسر کشور در شیراز را ارائه کرد و پس از آن هادی معینیان مسئول کمیته حفاظت اطلاعات  به ارائه گزارش مختصری از اقدامات و عملکرد این کمیته از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.