نمایشگاه کتاب زندان گرمسار با حضور امام جمعه این شهر گشایش یافت

Garmsar_ketab_96-8_03

با اهدای ۵۰ جلد کتاب از سوی کتابخانه عمومی شهرستان، نمایشگاه کتاب زندان گرمسار گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، نمایشگاه کتاب زندان گرمسار با حضور حجت‌الاسلام سیدعلیرضا آرامی امام جمعه گرمسار و علی ملکی رئیس دادگاه بخش ایوانکی و امیرحسن نیکپو رییس زندان افتتاح شد.

نیکپو در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: کتابخانه زندان گرمسار دارای سه هزار جلد انواع کتاب در موضوعات مختلف از جمله علمی، تاریخی، مذهبی، ادبی، رمان و غیره می‌باشد و خوشبختانه مددجویان استقبال بسیار خوبی از این کتابخانه داشته‌اند.

رییس زندان گرمسار با اشاره به اهدای ۵۰ جلد کتاب از سوی کتابخانه عمومی شهرستان افزود: این نمایشگاه با هدف آشنایی بیشتر مددجویان با فرهنگ کتابخوانی و کتاب‌های جدید و مناسب در زندان برپا شده است و امیدواریم با حمایت بیشتر نهادهای فرهنگی ضمن برپایی بیشتر نمایشگاه‌های کتاب در طول سال، به تعداد کتابهای کتابخانه نیز افزوده شود.

امام جمعه گرمسار نیز در بازدید از این نمایشگاه، استقبال مددجویان از کتاب را چشمگیر دانست و از وضعیت فرهنگی زندان ابراز رضایت کرد.

همچنین ملکی رئیس دادگاه ایوانکی در بازدید از این نمایشگاه ابراز کرد: امور فرهنگی و هنری از مهمترین راه‌های اصلاح مجرمین و پیشگیری از وقوع و تکرار جرم می‌باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.