کمک ۲۰ میلیون ریالی کارکنان زندان‌های استان سمنان به زلزله‌زدگان کرمانشاه

Zelzeleh_Semnan-Zenfanha_9

معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان سمنان از کمک ۲۰ میلیون ریالی کارکنان زندان‌های این استان به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، امید کهربایی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع زلزله دلخراش در غرب کشور کارکنان اداره کل و زندان‌های تابعه استان به منظور کمک به آسیب دیدگان این زلزله اقدام به واریز گروهی مبالغ اهدایی خود به شماره حساب ۹۹۹۹۹ هلال احمر کردند که تاکنون بالغ بر بیست میلیون ریال جمع آوری و به حساب مربوطه در هلال احمر واریز شده است.

وی افزود: همچنین بسیاری از همکاران علاوه بر مشارکت در این اقدام خدا پسندانه که به صورت گروهی انجام گرفت، در خارج از سازمان نیز هدایایی نقدی و غیر نقدی خود را به زلزله‌زدگان غرب کشور اهداء کرده‌اند.

معاون اداری و مالی اداره کل زندانهای استان سمنان در پایان ضمن تقدیر از همراهی مدیر کل و کارکنان زندانهای استان که در این امر خیر و خداپسندانه همگام با مردم نوع دوست در سراسر کشور مشارکت کردند، از درگاه خداوند متعال برای هموطنانی که در این حادثه عزیزان خود را از دست داده‌اند طلب صبر و برای آسیب‌دیدگان شفای عاجل مسألت نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.