فارغ‌التحصیلی مددجویان اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان از دانشگاه علمی کاربردی

Ordogah-daneshgah

رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان گفت: ۵ نفر از زندانیان این اردوگاه که در دانشگاه علمی کاربردی مشغول تحصیل بودند، فارغ‌التحصیل شدند.

Ordogah-KarimKoshteh2به گزارش روابط عمومی زندان‌های استان سمنان، حسن کریم‌کشته با اعلام این خبر گفت: در نتیجه اقداماتی که در جهت فراهم آوردن زمینه آموزش و همچنین ترغیب و تشویق زندانیان به منظور ادامه تحصیل انجام شده است، ۶ نفر از مددجویان از سال ۱۳۸۹ در دانشگاه علمی کاربردی در رشته «مدیریت خانواده» مشغول تحصیل بوده‌اند که در حال حاضر ۵ نفر از آنها پس از گذراندن تمامی واحدها، موفق به فارغ‌التحصیلی و اخذ مدرک شده‌اند.

وی ادامه داد: تعداد ۱۴ مددجو نیز در رشته «مدیریت کسب و کار» در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام شده‌اند و همگی ترم اول را با نمرات بسیار خوب پشت سر گذاشتند.

کریم‌کشته خاطرنشان کرد: علاوه بر این مددجویان که در مقاطع عالی تحصیل می‌کنند، ۴۰ مددجو در مقطع آموزش متوسطه و ۶ نفر در کلاس‌های نهضت سواد آموزی مشغول آموزش می‌باشند.

رئیس اردوگاه حرفه‌آموزی سمنان ادامه تحصیل مددجویان در تمامی مقاطع و سطوح را در راستای برنامه‌های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر دانست و از مساعدت دستگاه قضایی و از همکاری‌های شایسته آموزش و پرورش و وزارت علوم قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.